Windows Factory - Pvc logi

Situācija sekojoša - pirms pāris gadiem paziņa ieteica Logi Lukss kā sakarīgu kompāniju, tā arī darīju, pasūtīju logus lauku mājai, it kā, cik atceros viss bija ok. Šobrīd remontējot Rīgā un skaidra lieta, ka zvanu Uģim uz Logi Lukss un mēģinu sarunāt, lai atsūta savus džekus, mērniekus utt. Jau sākumā nevedās tā lieta kā nākas, nevar atsūtīt tos čaļus, bet solīt sola. Beidzot atbrauc vīri, viss ok, nomēra, izmēra visu izrunājam, viss forši. Šie saka, ka tagad viss atkarīgs, cik ātri es vienošos par cenu ar to pašu Uģi. Nu tad arī viss sākās - pagāja 8 dienas no mērīšanas, no aprēķiniem ne smakas un kādas tik atrunas nenāca no Uģa - šodien, rīt, tūlīt, man jau priekšā stāv, drusku sabojājās programma, beigu beigās:"Es jau tev vakar aizsūtīju!!!" Žēl, ka Uģis ir tāds mīkstais un nepasaka uzreiz, ka sorry nevarēsim. Secinājumi - Uģis ir Mēsls un jāmeklē citur!