SIA Windows Factory - Logi

Iesaku neiegādāties logus pie šīs kompānijas, jo pēc pieredzes, attieksme ir nekāda! Sākot jau ar pašu apmaksu. Aizbraucām līdz viņu ofisam, vēlējāmies apmaksāt, bet tā vietā, radās kaut kādas "atrunas", ka tagad īsti nav laika, lai vēlāk(kas ir ļoti dīvaini). Vēlāk zvanot šai kompānijai, tajā pašā dienā, tās valdes loceklis, apgalvoja, ka uz doto brīdi nav kases aparāts, ka tūlīt noskaidrošot vai viss ir ok, tā arī nekādas atbildes līdz paši beigā zvanījām, kā izrādās, jā sen jau viss kārtībā, lai braucam! Kā teica, logi tiks izgatavoti 2,5 - 3 ned.laikā. Lai zvanot! (kas arī likās dīvaini, ka mums pašiem ir jāzvanās un jāinteresējās, par to, kad tad nu tie logi beidzot būs). Apgalvoja, ka tad nu Pirmdien logi būs, lai piezvanot vēlreiz. Piezvanījām, uz ko atbildēja - logi ir gatavi, atvedīsim! Gaidam, gaidam, bet nekā.. tā nu zvanījām atkal, uz ko mums iedeva citu nr., cilvēks, kurš laikam nodarbojas ar pašu to piegādi. Šis cilvēks nesaprašānā, kāpēc vispār viņam kāds zvanot un nosaucot pasūtījuma nr., atbildēja, ka šiem logiem pat vēl stikli neesot gatavi!! Vārdu sakot, neiesaku NEKO iegādāties pie šīs kompānijas, jo beigu beigās tiekat vienīgi čakarēti pa pilnai programmai!!

E

E elikus 02.11.2014

Sveiki velreiz,

Logus esam veiksmīgi saņēmuši, izrunājot ar kompāniju radušos situāciju, viņi paskaidroja ka nelielā kavēšanās bija jo viņu piegādātājs kavēja piegādi, tādēļ Logi Lukss nevarēja pasteidzināt šo pocesu. Kompānija arī izrādija inicjatīvu un palīdzēja noformēt visus ar piegādi/apmaksu saistītos dokumentus. Runājot par pārējām problēmām tā vien šķiet ka nelaimīga apstākļu sakritība.
Jāatzīst ka šo kompāniju izvēlējamies piedāvātās cenas rezultātā, kura izrādijas viss konkurētspējigākā Rīgas reģionā.
Lai izvairītos no domstarpībām gadījumos ja termiņš ir 2, 5-3 nedēļas, vienkārši nebūt pārāk optimistiskiem un cerēt uz tām 2, 5 nedēļām.