www.sudzibas.lv williamhill.lv Aparāti noregulēti ka nespēlē Legāli krāpnieki. Aparāti noregulēti ka nespēlē

williamhill.lv Aparāti noregulēti ka nespēlē - Legāli krāpnieki. Aparāti noregulēti ka nespēlē

Agrāk 11.lv tagad williamhill ir vienkārši legalizēts krāpēju kantoris kur neko nevar vinnēr, mājaslapa tā ir noregulēta ka tu metīsi un metīsi naudu, bet pat pa 2000 spiniem nedabūsi brīvās tajā pašā Book Of Ra vai Lord Of Ocean neiesaku nevienam spēlēt šitajā kantorī. Krāpnieki.

P Palīgs neskaidrajiem 31.05.2022

Neiesaki nevienam? Laikam domā, ka visi spēlē tās glupības. Tavā garajā penterī trūkst vismaz 5 pieturzīmes, spēlmani.

A antidog 05.06.2022

O iesūtītais trollis nokomentēja

G Gonzo23 31.05.2022

Vairs nespēlēju, bet ja gribi spēlēt, tad tikai klondaikā, un arī tur tev neviens neko negarantēs laimestus, labāk nocirst ar cirvi to atkarību, tur uzvarētāju nav

Viljam hila pakasu 400e, un visu ko redzeju ir brivspeles pa 0.80e un 1mo reizi iedeva 1.63 otraja reize 14.35

Williamhill ir appiseju kantoris, iemetu 400e, un viss ko sanemu ir 2 brivspeles pa 0.80 1ja vinneju 1.47 otraja 15.35, salidzinpt ar vosiem parejiem, tik mazi vinnesti nekad nav bijisi