Walking - Kultūra

Nesaprotu, kas par murgu ir Tukuma "Walking"veikalā. Pāris dienas atpakaļ ar bērnu iegāju veikalā, izvēlējos zābakus un pieejot pie kases pajautāju vai nav cits pāris, jo šis tāds lietots izskatījās:(
Pārdevēja cik saprotu paskatījās datorā un atbildēja ka veikalā tādu nav???? Ko tas nozīmē???Vesels plaukts pilns, bet veikalā nav. Ko man bija darīt mājās nest? Varbūt vajag padomāt darba devējiem par apkalpošanas kultūru? Šis veikals turpmāk nebūs man pa ceļam, jo tur tāpat nav iespējams iebraukt ar bērna ratiņiem, atstāj kaut vai koridorā. Vai tiešām vairs nav svarīgi kā klients jūtas?????

V

S Sandra 20.11.2008

Oiii Juss klienti!Zvaigznes..vai ir tik nesaprotami, ka datoraa bij vaina nevis pardeveja apkalposanaa!
Nu kas Juus spiez vazaties pa veikaliem...ja tik slikti nu luudzu brauciet uz arzemeem tur taisies pasaku shopingus.Buutu pasi par savu kulturu padomajusi...ka tik te pazaakaat kadu-nu tas gan ir skaisti, jo seviski pec viena atgadijuma!

A ally 20.11.2008

Ciest newaru, ka suudzaas par Walking, kursh wisiem zināms, ir sūdu bedre!! Taa ir, ka grib pa leeto iepirkties!!!

Z zaiga 21.11.2008

Ja nav tad nav, no kuries tad lai tā pārdevēja jaunu pāri izrauj...

M MILULITE 21.11.2008

Pilnīgi piekrītu!Walking ir tukumā uzreiz aiz gerkena-tur nav ko meklēt. Nav ko piesieties kulturai, apkalpošanai unpreces kvalitātei, tur iet tikai tad kad nav kur iet. Smaka ieejot visu izsaka:)t ā turēt!!!Aizbaidiet visus

L LLLL 21.11.2008

Pārdevēja cik saprotu paskatījās datorā un atbildēja ka veikalā tādu nav????Ko tas nozīmē???Vesels plaukts pilns, bet veikalā nav.
...
Neiebraucu!!! Nu ja vesels plaukts pilns, tad varēji samainīt.

V viktorija 21.11.2008

Paskaidrošu vēlreiz...plauktā nebija vēl viens 38 iizm.lai varu apmainīt.Tādēļ pajautāju pie kases vai nav noliktavā...Man atbildēja ka tādi vispār veikalā neesot, kur vēl noliktavā, kaut arī es to zābaku no plaukta paņēmu un pie kases pienesu.TURPMĀK ATLIEK IEPIRKTIES RĪGĀ VAI BRAUKT UZ ĀRZEMĒM, kur ieejot veikalā Tev pretī smaida:) :) :)

H hmm 21.11.2008

nu sorry, ja apavi izskataas palietoti un citus nevar piedaavaat, tad lai pieliek izkaartni, ka veikals ir SECOND HAND!

P PTAC 06.12.2008

Zini cik reizes ir tā ka plauktā stāvošos apavus klienti paši nošmulē?!!! Vasarā vispār traki- Pat ar visu uzrakstu ( neklaikot apavus basās kājās), kāda sušķīte uzvelk netīrām kājām virsū glaunu basenīti.A pārdot pēc tam melnu i nevar vairāk.Kas vainīgs? Atkal veikals?Vai teiksiet ka pārdevējas kas nepatrieca klientus ar netīrām kājām? Smieklīgi ne ko?!

A Aggressive 06.12.2008

Tukums jau pats par sevi ir murgs, nav jegas pat talak lasit...

H hello. 09.05.2009

Nu ja nav cits, tad nav.
Un taisnība manuprāt ir tiem kuri uzskata ka klienti tos apavus nošmulē paši.
Nu pēc tava komentāra atliek vien domāt kad Tu uzskati ka pārdevēji apavus velkā.!?
Un Tukums jau pie tā nav patiešām vainīgs !
Vainīgi ir cilvēki.
Ja Tev nepatīk Tukums brauc prom.
Protams nevienu es šeit nevēlos aizkart.Tas ir mans viedoklis.

. ... 09.05.2009

OI JOBBANNAJA LATVIJA!!! IISTA MEESLU BEDRE NO SAAKUMA LIIDZ GALAM!!!