www.sudzibas.lv Vitolds Jurkevičs Pavirša attieksme pret pacientu

Vitolds Jurkevičs - Pavirša attieksme pret pacientu

Sveiki!

Saskāros ar maksimāli vienaldzīgu attieksmi par maksimāli lielu samaksu un niecīgu konsultācijas laiku pie traumatologa Vitolda Jurkeviča klīnikā ORTO. Konsultācija pie šī speciālista maksā 50 eiro un tā ilga precīzi 8 minūtes. Uzreiz jāpiebilst, ka konsultācija (skaļi teikts) bija tik niecīgi īsa ne tikai man, bet arī pacientiem, kas gāja pirms manis. Tas liek domāt, ka konkrētajam ārstam noteicošā ir kvantitāte nevis kvalitāte.
Biju vērsusies pie ārsta pēc magnētiskās rezonanses veikšanas ceļgalam, lai uzzināt izvērstāku slēdziena izklāstu un norīkojumus tālākajai ārstēšanai. Rezultātā no V.Jurkeviča saņēmu identisku tekstu, kuru pati biju spējīga izlasīt rezonanses slēdzienā, nemaz netērējot savu laiku un naudu ejot pie V.Jurkeviča. 8 minūšu laikā (tika piefiksēts laiks) ārsts medicīniskā valodā nolasīja sprediķi no magn. rezonanses, kas man jau bija zināms, uzteica, ka man nav nemaz tik jauns vecums (man ir 27 gadi), lai brīnīties par osteosklerozi un finālā pieveda aiz rokas pie vietas, kur sēž meitene un turpat klīnikā tirgo uztura bagātinātājus, vitamīnus u.c. štruntus. Biju tik apstulbusi, ka pat nespēju līdz galam aptvert, ka par 8 minūtēm samaksāju 50 eiro un neieguvu NEKO. Lūdzu, netērējiet savu laiku, naudu un nervus uz tik bezjēdzīgu un tukšu apmeklējumu. Skumji, ka ir cilvēki, kas brauc no tālākiem laukiem (Latgale utt.) pēc ārsta konsultācijas uz Rīgu un saņem vilšanos. Vienvārdsakot - naudas izkāšanas iestāde.

O Olav 25.10.2019

Jauki, ka pabrīdinājāt, jo es tieši par EUR 50 pie viņas biju pierakstījies uz tuvāko laiku un meklēju atsauksmes Internet tīmeklī. Tas, ka cilvēks noveco jau nodzimšanas (t.sk.aterosklerozes veidošanās), tas no LV āŗstiem jau vairākkārt ir dzirdēts. Tas ta kā nepārsteidza, bet, tas, ka piedāvā pirkt savas klīnikas produkciju, tas ir īsts bizness un šādi tiek pārkāpta ārsta ētika, likums vai kā to sauc.

P.S. Kā Jūs zinājāt, ka tieši 8 min? Vai uzlikāt timer?

S Sintija_whatever 25.10.2019

Lēmumu pieņemt Jums, bet es silti neiesaku tērēt 50 eiro (ja vien 50 eiro neliekas gluži kā 5 eiro) par šāda konveijera ārsta konsultāciju. Maigi izsakoties, nav tā vērts. Caur paziņām sameklēju citu traumatologu tajā pašā rajonā LJMC Guzenko. Rindās jāgaida plus mīnuss mēnesi, bet rezultāts - diena pret nakti. Guzenko tiešām pētīja manu magn. rezonanses disku un tikai tad izdarīja slēdzienu nevis monotonā tonī nolasīja sprediķi no rezonanses apraksta, ko māku lasīt pati. LJMC man piedāvāja konkrētus 2 rīcības plānus, izstāstīja ko drīkstu un ko nedrīkstu darīt pie skrimšļa bojājuma. Bet kas pārsteidza visvairāk - jautājot, vai man būtu jālieto vitamīni, uztura bagātinātāji utt., Guzenko GODĪGI noraidoši pamāja ar galvu. Jēgas nebūs nekādas. Lieki piebilst par ORTO traumatogiem - roka roku mazgā. 8 min - piefiksēju telefonā ienākšanas laiku kabinetā, kad iedegās mans numurs un laiks, kad tiku pavadīta ārā no kab. un pievesta pie vitamīnu bodes.

O Olav 26.10.2019

Tas jau skaidrs pat pusaudzim, ka ar nopietnu orto problēmu uztura bagātinātāji ir lieka un nemērķtiecīga naudas izsviešana. Drīzāk fizioterapija var palīdzēt, kā jau daudziem citiem.

Jau atradu savu labo dakteri, bet katrā ziņā paldies par šodienas ieteikumu un informāciju, ka ORTO klīnikā lobē uz vietas nopērkamus preparātus.

C cheriitis 26.10.2019

Kā izrādījās, ORTO klīnikas dociem godprātība nav lielā cieņā. Ņemiet par labu un lai veicas! :)

D Dagnijs1 23.04.2022

Operējos LJMC, tikai pie Fogeļa, nožēloju tad un nožēloju joprojām. Par Guzenko nezinu ne slikto, ne labo, bet Fogeli tīri un no visas sirds neiesaku, bija vienkārša ierindas operācija, pat to nevarēja izpildīt.