www.sudzibas.lv Vitolds Jurkevičs Briesmīga attieksme

Vitolds Jurkevičs - Briesmīga attieksme

Guvu potītes traumu lecot uz batuta. Pēc traumas uzreiz devos uz ''traumām'', kur man uztaisīja rentgenu un teica ''atpūties, pēc nedēļas jau būs laibi''
pēc četrām dienām jau galīgi palika bail un nolēmu doties uz Orto klīniku, jo ''tur taču visi gudri ārsti''
zvanīju un mēģināju pierakstīties pie ārsta ko ieteica, taču tikai pēc nedēļas. Es biju ļoti nobažījusies par kāju tāpēc teicu, lai pieraksta man pie kāda cita, tikai ātrāk kā pēc nedēļas.
Pieraksts uz nākamo dienu.
Vitolds, laikam, kavēja darbu, jo skriešus ieskrēja kabinetā savās džinsās un botiņās, uzreiz sauca mani iekšā. Paskatījās kāju, salīdzināja ar otru, tad jautāja - abdrošināta esi? - jā!
Nosūtīja uzreiz uz magnētisko rezonansi. 205euro
pēc mr devos atkal pie vitolda.
Gala slēdziens nebija labs, tomēr, viņa mutiskais slēdziens:
- nu ja nevar atļauties ortozi, tad var staigat ar saiti (ortoze maksa 7euro)
skriešus parakstīja dokumentus un meta mani ārā no kabineta.
Man likās, ka ''traumas'' ir konveijers, kur tu samaksa 7 euro par apskati, šeit 255euro un pret tevi izturas kā pret suni.
Briesmīga pieredze.

B Bez vārda vārds 15.03.2022

Kur tādu naudu var dabūt lai ko tādu varētu apmaksāt? Cilvēki 90% lv nevar zobus salabot, a te uzreiz tādas summas... murgs... citiem alga ap 200 😁

D Dagnijs1 23.04.2022

Par šo ārstu personīgi nezinu (nesaskāros), tomēr, kad lasīju atsauksmes, tad par viņu diezgan daudz sūdzību par viņa bezdarbību. Par operēšanas kvalitāti nezinu.

M Murruce 03.07.2023

Operēšanas kvalitāte augsta.Esmu to dzirdējusi no pacientiem,kurus dakteris operējis.