AtrisinātaVitaCredit - Krāpšana

12.02.2022. Bija nopirkta zelta ķēdīte SIA Vita Credit veikala uz summu 782.81€. Pircējs vīrietis gandrīz 70 gadi (mans tēvs). Pēc gadās izmantošanas viņa uzsāk mainīt krasu. Un izrādas ka tās nav zelts bet varš ar zelta krāsu. Šodien tā prece bija atnesta veikala, kur man pateica ka ta nav viņu prece, viņem cita bilde un cits svars. Bet tā ir vienīgā ķēdīte kura viņam bija. Veikala, man iedeva telefonu pārdevējs kur otra gala bija menedžeris, viņš lamājas, uzvedas neprofesionāli un sāk man ka nu taču svars ir cits un nav redzama vieta kur rakstīts ka tā ir 585 prob. Uz ko es pajautāju viņam, kad cilvēki iet iepirkties pie jums, visiem vajag ņemt līdzi svarus un palielināmo stiklu? Beiga man pateica ka viņiem nebija tādas preces un vienīgais ko es varu izdarīt, uzrakstīt iesniegumu policija. Ko es un izdarīšu. Mana doma ir tāda, ka ne pats veikals to dara. A to izdarīja pārdevējs , vīrietis pēc 30 gadiem. Ieraudzīja ka atnāca vecais cilvēks un izmantoja iespēju lai dabūt sev 800 euro kabata. Anyway veikalam tas neiet plusa. Cerēsim ka viņem stāv kameras un saglabās visi materiāli, lai saķert zagli! Atzīme pašam veikalam 1 no 10! Ceru ka ar policijas palīdzību vis izdosies!

13.06.2023

Atbilde no Vita Credit Support Pārstāvja atbilde 15.06.2023

Labdien!

Vita Lombards nav saņēmis oficiālu Jūsu iesniegumu par Jūsu aprakstīto situāciju, tāpēc lūdzam nosūtīt oficiālu iesniegumu ar pilnu situācijas aprakstu uz Vita Lombards e-pastu - [email protected], norādot arī Jūsu kontaktinformāciju.

Mums žēl, ka šāda situācija ir radusies, esam veikuši pārrunas ar menedžeri par viņa neprofesionālo rīcību un viņam ir izteikts brīdinājums, tomēr esam pārliecināti, ka Jūsu uzrādītais izstrādājums nav iegādāts mūsu struktūrvienībā.

Informējam, ka pirms nonākšanas tirdzniecībā visi zelta izstrādājumi, kas tiek pārdoti SIA "VITA CREDIT" Vita Lombards struktūrvienībās, tiek nogādāti VSIA Latvijas proves birojā, lai noteiktu izstrādājumu provi.

Papildināts Виталий Сушкин 15.06.2023

Nu vot un atbilde no pārstāvniecības. Pats interesantākais ka pat šeit jūs melojat. Iesniegums bija atsūtīts caur e-pastu, bet tur jūs atbildējāt tikai vienu reizi pēc pirmās vēstules, pēc 40 min. Un tagad jau divas dienas klusums. Profesionāli! Nav jums ticības!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Виталий Сушкин 16.06.2023

Problems pilnīgi atrisināta! Pldies!

Velvetpopstar 13.06.2023

Gan jeu pārdevējs pats samainīja preci. Un tagad izliekas, ka vecais muld.

T taisnibascinitajs3 13.06.2023

Nevienā veikalā nebūs arhīvs videokamerām gada nogrieznī un ja arī būs, tad pateiks, ka nav, jo pēc likuma video arhīvs jāglabā tikai 7 dienas.