www.sudzibas.lv VitaCredit auto kredīts

Vita Credit - auto kredīts

Vita credit - 2017. Gadā panemu auto kredītā šajā kompānijā. Sākumā maksāju visus maksājumus laicīgi, pēc tam, sakarā ar darba vietas maiņu, maksāju, bet ar kavēšanos. Tas noveda pie tā, ka vita credit atsūtīja zinu, ka auto man tiks atsavināts. Labi, neiebildu.
Konkrētajā dienā aizbraucu ar auto uz Vita Credit biroju Maskavas ielā, kur
auto atstāju.
Bez manas klātbūtnes auto tika novērtēts. Šo novērtējumu, protams, man nerādīja! To, vai, kad un kur auto ir pārdots, arī man neteica, kā arī pārdošanas summa netika minēta.
Tad man zvana mistisks kantoris (it kā parādu piedzināju firma) , kurai vita credit ir pārdevis manu parādu... Esmu parādā vēl 3000 euro. Atteicos ar viņiem komunicēt, jo nezinu, ne kas tie tādi, ne ko viņi no manis grib, ne var parādīt, kā parāds radies.
Nesen saņemu ziņu no tiesas, ka vita credit ar kaut kādu advokātu iesūdzēJusi tiesā. Kā? Parāds tak bija pārdots trešajai firmai? Kā atpakaļ nonāca?
Jautrība ir auto novērtēšanas akts - atzīmēts, ka manam auto ir motora defekts, kas liecina, ka auto nebrauc! Kā? Es pats ar auto aizbraucu pie viņiem, bet ar neejošu auto, tak tas nav iespējams? ! Nākamais - auto priekša cietusi ceļu satiksmes negadījumā! Ko? Savā 20 un vairāk gadu auto vadītāja pieredzē man nav bijusi neviena avārija un arī neviens cits ar manu auto avārijā nav iekļuvis! Protams, uz šī visa pamata, auto novērtējums zem tirgus vērtības. Ko darīt šai situācijā? Viņi piedāvā mediatora palīdzību. Bet, ja es vienošos par mierizlīgumu, tas nozīmes, to, ka piekrītu šim murgam. Pašlaik esmu noskaņota uz tiesvedības procesu.
Tā ka, ja ir iespējams, apejiet vita credit ar lielu līkumu! Ļoti ceru, ka šī iestāde bankrotēs, kā to paredzēja jau vairākus gadus atpakaļ!

24.02.2022

E

NeWVeL 24.02.2022

Diemzel tikai maksat... tas ir Latvija

Good Intentions 25.02.2022

Aizņemies atbildīgi...