Vita Credit - Krāpšana

Sveiki!
Nu ir sanācis tā ka nespēju maksāt nodevu savu auto atpakaļ vita credit. Man neļāva iziet skati, teica ka paši izies un viss bus ok. Bet nu saņemta vēstule ka pārdots auto nu burtiski par velti! (auto vērtība 3000 pārdots par 800 eur) un visu kas pietrūkst ka jāmaksā man. Bet neka, esmu uzsācis garo tiesvedības ceļu lai vienreiz pierādītu ka nevar tā vienkārši appist!
Vienkārši labāk caur vita credit neko neņemam. Liela krāpnieku firma, kad netiksiet gala auto atnems un pardos pa kapeiku un visu pilnu summu no jums! Viela pardomam!

Es neticu, ka ar šādu gramatiku, tu iemācījies vadīt auto. Tu skolu esi pabeidzis?

C critical thinker 17.03.2018

neuztraucies, līgumā noteikti ir par pārdošanu

S saistibas japilda 09.03.2019

Ja nemi kreditu,uznemies saistibas,tad tas ir japilda!Ja saistibas cilveks nepilda,tad pats redzi,kur mes dzivojam!