www.sudzibas.lv Vision Express Vision Express Alfa - NEgatavi pakalpot

Vision Express - Vision Express Alfa - NEgatavi pakalpot

Jau vairāk kā 5 gadus regulāri iepērkos Vision Express veikalos, kur esmu atstājis ievērojamu naudas daudzumu par briļļu rāmjiem, stikliem, kontaktlēcām un saulesbrillēm. Par nelaimi tuvākais veikals atrodas T/C Alfa, kur apkalpošanas kultūra ir zem katras kritikas, ja vien klients nav mazohistiski noskaņots laika nositējs, kurš ir gatavs parotaļāties pie "Lego" galda kamēr klientu konsultante datu bāzē saklabina pareizo klienta uzvārdu. Ja palaimējas un uzvārds tiek atrasts divu minūšu laikā tad jāapbruņojas ar pacietību nākamajam gaidīšanas raundam - 3 dažādu formu aizpildīšana ar roku, lēnai papīru locīšanai un citiem, manuprāt, nevajadzīgiem darbiem. Nākamais - ja reiz klients tiek atrasts patstāvīgo klientu datu bāzē, kādēļ gan ir nepieciešamība uzrādīt klienta karti, bez kuras atlaidi saņemt nav iespējams, vismaz tā apgalvo pārdevēja Egita. Citas veikala darbinieces gan ir pielaidīgākas un šādu karti nekad nejautā, laikam jau saprot, ka datu bāze nemelo. Ja šo lasa kāds Vision Express darbinieks, lūdzu, pasakiet to arī kolēģei Egitai!
Žēl, ka klientu atbaidīšana ir kļuvusi par šī veikala taktiku darbā ar apmeklētājiem!

N ninja 11.05.2009

atlausos piebilst, ka klienta karti prasa uzradit jebkur, pat prestizos veikalos, ja vien nav labi zinams klients.

M Maruta 05.06.2009

Es arī vienmēr iepērkos Vision...jāatzīst, ka dioptrijas no galvas nezinu, bet tāpēc jau man ir līdzi kontaktlēcu karte un KLIENTA karte...tad NAV jāgaida kamēr pārdevēja meklē manus datus datora, turklāt atlaide TIEK iedota uzreiz, uzrādot karti!
Pamēģini - ietaupīsi SAVU laiku;)

P pufa 06.06.2009

Un nododiet Egitai, kad nāk tas augstprātīgais karalis- jāizklāj sarkanais paklājs...

Tik tiešām ir tāds rīkojums, ka atlaidi iespējams saņemt tikai uzrādot klienta karti. Diemžēl ne visas pārdevējas tik cītīgi ievēro šo rīkojumu un tic klientiem, kas saka, ka viņiem klienta karte ir. visu cieņu Egitai, kas tik apzinīgi ievēro rīkojumus. :)

L lija 16.05.2010

ну наверно несложно было догодаться, что "Лего" для детей, которые пришли вместе с родителями. за это даже спасибо можно сказать, т.к. ооочень редко где такое увидешь. родителям не надо бегать за детьми по всему магазину и вырывать из его рук вещи (в данном случае очки) в надежде, что ребенок их не сломал.

что касается заполнения бумаг и т.д., так по-моему не вам решать необходим это или нет. если это делается, значит так положено.

нет никакой patstāvīga klienta bāze - это просто база данных, в которую заносятся все сделанные покупки вообще, а не только ваши. иногда даже не заноситься имя покупателя.

и как уже было сказано, карта клиента и дается для того, что бы при покупке ее показать, а не просто на словах поставить в известность, что она у вас имеется.

иногда вам кажеться, что вас с хлебом и солью встречать должны, да красную дорожку постелить. оболдели!!!