Vision Express - bēdīgs fakts

Pieteicu briļļu tīrīšanu(kuras nebija lētas) ar ultraskaņu un lēcas stiprinājuma nomaiņu./pēc briļļu saņemšanas lēcas izrādījās ar plaisām.meistars paskaidroja,ka tādi bojājumi jau bija.kurš adekvāts(vismaz apzinīgi kopts) cilvēks ar bojātam brilļu lēcam staigā?visiem darbiniekiem -do lampočki,ieskaitot vadītāju un meistaru,kurš indīgi pajautā-"vai vēlaties,lai Jums samaina lēcas?"//kaut esmu bijis ilgu gadu klients-vairs tur nerādīšos- skumjš "žīdu kantoris".///P.S-pirms nodošanas servisā/apkopē ,iesaku nobildēt savas brilles un likt darbiniekiem uzraxtīt pieņemšanas-nodošanas aktu,lai kas līdzīgs, kā ar mani,nenotiktu.

V Vitālijs Pāvils 02.06.2018

Es biju Vision expres klients aptuveni 20 gadus Liepājā, bet šogad biju šokā kad saņēmu brilles brilles bija izliektas ovālas it kā man acis būtu kā zaķim katra uz savu pusi. Paiet bija grūti, iekāpu mašīnā pabrauk nebija iespējams. Meistars ar knaiblēm izlocīja, bet tomēr īsti labi nav, laikam attālumi starp zīlītēm nesakrīt. protams ka strīdēties nav vērts. Varbūt šī atsauksme kādam palīdzēs.