www.sudzibas.lv Virtuves.lv Nekvalitatīvs darbs

Virtuves.lv - Nekvalitatīvs darbs

Labdien!
Pasūtījām Virtuves.lv virtuves iekārtu. Apsolīja,ka uzstādīšana notiks 2 nedēļu laikā. Tas bija tālu no patiesības. Meistars (Andris) atbrauca pēc neskaitāmiem zvaniem, pusi no virtuves uzstādīja, pusi atstāja. Nācās atkal zvanīties un lūgt, lai pabeidz darbu. Meistars mūs apmeklēja kopsummā 4 reizes, jo katru reizi tika secināts, ka kāda detaļa nav uztaisīta kā vajag, vai vispār nav paņemta līdzi. Pats darbs tika paveikts nekvalitatīvi, jo viņš bija viens un bija nepieciešama mana vīra palīdzība.
Saskārāmies ar to,ka Virtuves.lv ir starpnieku kompānija un paši neko neizgatavo. Ar virtuves virsmu arī bija problēmas. Pasūtījām mākslīgā akmens virsmu. Brauca mērītāji, nomērīja. Kad atveda virsmu, tika secināts, ka nebija uztaisīta maliņa, kas paredzēta sienas stiklam. Es saprotu, ka var kļūdīties, bet par visām detaļām un citām lietām pati rakstīju virtuves.lv dizainerei Ditai, kura solīja, ka viss tiešām tiks izgatavots bez kļūdām. Protams, kad meistari brauca vēlreiz un gatavai virsmai līmēja klāt iztrūkstošās detaļas. Pēc tam jau noskaidrojām, ka virsmu gatavoja uzņēmums mad.lv, kas atrodas Siguldā.
Šajā uzņēmumā kvalitatīvi savu darbu veic tikai dizainere Dita, kura ļoti operatīvi mums sagatavoja virtuves dizainu. Par pārējo darbinieku un sadarbības partneru darba kvalitāti tiešām šaubos. Pati virtuve nebija no lētajām, tādēļ vēršu citu klientu uzmanību šim uzņēmumam. Darbi noteikti netiks paveikti solītajos termiņos, kvalitātei nepārtraukti jāseko līdzi. Noteikti piefiksējiet visus izmērus rakstiski, savādāk nevarēsiet neko pierādīt. Un, protams, kad nervi arī tiks pamatīgi pabojāti. Pašiem būs nepārtraukti jāzvanās un jālūdz, lai izpilda savas saistības. Iesaku nemaksāt visu summu uzreiz, bet lielāko daļu pēc darbu paveikšanas. Lai veicas ar šo uzņēmumu!