www.sudzibas.lv Virtuves.lv Brāķīgas virtuves

Virtuves.lv - Brāķīgas virtuves

Labdien, sirsnīgi neiesaku izmantot šīs firmiņas pakalpojumus. Aiz iespaidīgās mājas lapas darbojas amatieru pulciņš, kurš pats netiek galā ar sev uzstādīdiem mērķiem - vēlme ir, bet varēšanas un profesionālā ķēriena nav.1. Termiņus neievēro - to jūs izjutīsiet jau pirmajās dienās pie tāmju, skiču sastādīšanas.2. Atved brāķīgas detaļas, ko paši nespēj samontēt - rezultātā nācās maksāt 2 x vairāk par montāžu nekā sākotnēji sarunāts. Pie tam par šīm detaļām ir samaksāta diezgan laba nauda - ne jau no lētā gala. 3. Pēc pāris nedēļām gaisa nosūcēja skapītiša dekoratīvais paneis dīvaini noslīdējis, izveidojot nesmuku šķību spraugu.4. Nabaga meistars (bija gods strādāt ar abiem meistariem, kas redzami mājas lapas video) pat izlietnes krānu uzlicis ļurdzīgi - vienkārši piestiprinājis pie plānā izlietnes skārda, bet nenostiprinot to pie galda, kaut gan krāna detaļas paredz nofiksēt to pie galda nekustīgu. Tagad krāns kopā ar izlietnes krānu kaitinoši ļurgās.5. Ja tu samaksā par pavisam mazu virtuvīti 1500 eur, tad tas ir nepieņemami, ka detaļu iekšējo stūru saskares vietas brutāli un nevienmērīgi ir aizķeksētas ar silikonu. Tas vizuāli izskatās ļoti lēti.Agrāk vai vēlāk šis amatieru pulciņš smagi iekritīs - ar tādu neprofesionālu attieksmi ilgi noturēties tirgū nevar.

I Inna Kognita 08.09.2021

Pilnīgi piekritu visam. Nekvalitatīvs darbs un attieksme pret klientiem. No mūsu puses sudzība jau ir iesniegta PTAC.