www.sudzibas.lv Virtuves.lv Neizpildīts pasūtījums

Virtuves.lv - Neizpildīts pasūtījums

Silti neiesaku šo uzņēmumu. Mana pieredze bija līdzīga iepriekšējiem komentāriem. Manā gadījumā neesam tikuši pat līdz skicei nu jau kādus 3 mēnešus. Pirmkārt, aizbraucot uz šo "kantori", saskāros ar diezgan neprofesionālu komunikāciju. "Dizainerei" Ievai Laukmanei vajadzētu pamācīties kā runāt ar klientiem- ļoti augstprātīgi, nelaipni un nepatīkami. Skici solīja atsūtīt pēc nedēļas, kas protams arī nenotika. Zvanot, atbildēja, ka mūsu projektu iedevusi kolēģim, jo viņa nemāk AUTOCAD. Nopietni? Un solīja atzvanīt pēc piecām minūtēm, kas protams nenotika līdz šai dienai!:D Nesaprotu, kurš taisa pie viņiem, jo jau izejot no turienes laukā pārņēma sajūta, ka negribu ar šo Ievu Laukmani sadarboties. Tā nu mūsu skaistā virtuve jau top citā uzņēmumā SKABĀRDIS. Profesionāla attieksme, jauka dizainere un pats galvenais- viss notiek norunātajos termiņos. Cena? Līdzvērtīga virtuves.lv!

L liliputs12345 03.05.2016

Jā, par nožēlu, nelasīju sūdzības pirms apmeklēju šo iestādi, tagad izlasīju un varu piekrist sūdzībai, manā gadījumā tiku līdz skicei, ar viņu profesionālajiem mērniekiem - maksas pakalpojums, pārbaudīju skices projektu, atradu būtiskas kļūdas attālumos, respektīvi, ja virtuve tiktu sataisīta pēc viņu mērijumiem, tad tā neatbilstu atrunātaja pasūtījumam. Ticība pazuda, šobrīd meklēju jaunus piegādātājus.