www.sudzibas.lv VIP Rent Nožēlojams Serviss, krāpniecība, vienaldzība pret klientu.

VIP Rent - Nožēlojams Serviss, krāpniecība, vienaldzība pret klientu.

Nesen paņēmām uz nedēļu divas mašīnas. Pienāk mazliet lielāki mīnusi un vienu no mašīnām nevar nekādīgi pielaist. Dari ko gribi pie dzīvības nenāk. Labi ja -12. Zvans viņiem. Izdarīt neko nevarot. Tai pat laikā apšauba tevi un tavas zināšanas nejau saprot un nāk pretī. Domājām nu labi, aizvilksim līdz viņiem, bet arī nekā, jo nav āķis aiz kura iekārt striķi- kuru paši protams pirkām. 2 stundas nočakarējoties nonākam pie tā, ka tulīt palaidīsim garām lidmašīnu. Mašīnu atstājām, aizbraucām pie viņiem ar vienu. Apskaidrojot situāciju skaidrs, ka vispār neinteresē. Beigās ietur depozītu par to, ka mašīna neiet, tad palīdzēt nevarēja, bet tikko kā aizlidojām prom, tā pazīstams cilvēks man atsūta bildi, ka jau ir atbraukuši un atdzīvina mašīnu. Izkrāpj no Tevis naudu un tad smeļ savus sūdus. Otrai mašīnai izdomāja ieturēt depozītu par to, ka viņa “esot netīra” kaut izsniegta tika kā sniega kupena uz riteņiem. Un saprata to faktu, ka mums nav laika, uz to arī izspēlēja ar mūsu depozītu.
Vainīgs JEBKURĀ GADĪJUMĀ IR klients par viņu pakalpojumu ar atrunu, ka ārā ir “auksts” nejau saprot to, ka ir nolaista mašīna. Un šaubos, ka esmu tāds vienīgais.
NE PAR KO NEŅEM NO VIŅIEM. Cieni sevi un atbalsti savējos - bet tikai tos, kas arī ciena savus klientus!

N