www.sudzibas.lv VIP Rent Krāpšana, ļoti slikts serviss

VIP Rent - Krāpšana, ļoti slikts serviss

Šeit ex-pastāvīgais klients.

Ja vēl dažus gadus atpakaļ varēja ņemt, rēķinoties, ka bussi būs sliktā stāvoklī, bet parasti arī nepiesējās tos atgriežot (melnajiem darbiem tā teikti) . Tad šobrīd situācija ir krasi pasliktinājusies.
Pie auto nomas Cenas nu jau droši pieskaitiet klāt arī drošības naudu, jo pastāv visai liela iespēja, ka to vairs. Neredzēsiet.

Shēma vienkārša: auto nodod "draudzīgais operators", kurš laipni apstāsta, ka bussi jau nav jauni, bet nu drošības pēc tāpat nofotografēt drusku var (pie reizes apstāsta ar ko tad konkrētais būs īpašs - kādām īpašām kaitēm, par dažām, protams, piemirstot pateikt) . Pieņem jau piekasīgais (bieži izskatās arī paģirainais "operators". Kur jau viss skrupulozi - ar mikroskopu.

Saņemtie būsi vienmēr ir bijis ar ļoti nopietniem bojājumiem, netīri, sarūsējuši un no vienas vietas apdauzīti.
.
Pieminēšanas vērts:
jaunie "nomas līgumi" ir pat absurdi - no jums tiks iekasēts par jebkādu neatbilstību normai (busam, kurš vēlākais pēc 2 gadiem jau būs šrotā tīri objektīvi) . Pārlasot, skaidrs, ka tādu "līgumu" parakstīt nekādā gadījumā nevajadzētu.

No pēdējām 3 pieredzēm: 2 bijušas visai sliktas (vienreiz pavisam cits un drausmīgā stāvoklī esošs buss, otrajā - ziemas laikā nevarēja auto stundām ilgi pielaist - protams, ka neviens nebrauca palīdzēt) , pēdējā pat atsvaidzinoši šokējoša savā nekaunībā un būtībā pretīgā attieksmē pret ilggadēju klientu. Atgriežot bāku ar krietni vairāk degvielas, saņēmu "bonusā" 40eur sodiņu par "saskrāpētu" plastmasiņu, bussam, kurš būtībā nedrīkst piedalīties satiksmē.

No darbiniekiem šobrīd liela daļa izskatās, ka tikko no zonas vai labākajā gadījumā piepelnos zogot busus. Respektīvi diskutēt ar šādiem elementiem nav nekādas vēlēšanās, ja vien neesat sev līdzi paķēris bandu ar izsitējiem.

Īsumā: izvēlaties jebkuru citu pakalpojuma sniedzēju - sliktāk nebūs noteikti un neaizmirstat, ka skopais pie viņiem samaksās 2x un buss garantēti būs viens no sliktākajiem, ko esat jelkad lietojuši.

V

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes