www.sudzibas.lv VIP Rent Krāpšana, šausmīgs serviss

VIP Rent - Krāpšana, šausmīgs serviss

Nācās izīrēt 2 busiņus pie VIP RENT. Pieredze bija drausmīga un nevienam neiesaku.
Katru nedēļu ar busiņu bija kādas problēmas, pazūd bremzes, nosēdis akumulators, pārdegušas Gaismas U. T. T. Lai saņemtu palīdzību ir jālūdzas pa vairākām reizēm, jo izrādās ka Vip Rent nav laika. Visu laiku kad tehniski kas notika ar busiem, populārākā atbilde bija - palūdziet lai kāds palīdz...
Kopumā busiņus izmantojām 2 mēnešus, vienam no tiem iebuktējām spārnu, uzreiz informējām komersantu uz ko saņēmām atbildi, ka viņi paši var salabot, bet tas izmaksās 1 000 eur, vai arī varam mēs paši salabot. Protams, ka mēs izvēlējāmies salabot busiņu paši, kas izmaksāja 290 eur. Turpinājām izmantot un dažas dienas pirms līguma beigām bijām aizbraukuši pie Vip Rent lai pārbauda un pasaka, kas no mūsu puses ir labojams, ja ir kas labojams. Pārbaudīja, pateica - nopulējiet kreiso sānu, jo it kā ir parādījušās švīkas. Nav problēmu aizbraucām un nopulējām. Uzreiz atvedām atpakaļ lai nodotu. Vienu busiņu atdevām, savukārt otram lietošanas termiņš palika 2 nedēļas, kas atbilst 300 eur tādēļ turpinājām izmantot. Nākamajā dienā saņēmu zvanu kur mani informē, ka esam par busiņu, kuru nodevām parādā vēl 300 eur, jo izrādās, ka ir saskrāpēts moldings kā arī divi rokturi salauzti, lai gan ar rokturiem viss ir bijis kārtībā. Tieku informēts, lai nekavējoties, pēc iespējas ātrāk ievedu un atdodu 300 eur, pretējā gadījumā atņems otru busiņu. Otru busiņu ir atņēmuši, proti, attālināti nobloķēja
protams, situācija ir briesmīga, kad konkrētā komersanta dēļ tiek traucēts un kavēts tava biznesa process, attīstība un tiešā mērā tiek zaudēta nauda patērējot laiku lai gaidītu, lūgtos kad saramontēs busiņu.
Katastrofāla attieksme no personāla. Mēs kā uzņēmums nomājām busiņus un lūdzam, lai tiktu izrakstīti čeki, izsniegtas kvītis par pakalpojumu. Saņēmām tikai pēc pusotra mēneša. Norēķini tikai skaidrā naudā. Par drošības naudas atgriezšanu var aizmirst.
Nevienam un nekad dzīvē neieteiktu izmantot šī komersanta pakalpojumus.
Pēdējais piliens bija, ka 6. Jūnijā, vakar, nespēju pielaist busiņu, jo kā izrādās Vip Rent ir nobloķējuši automašīnu kā rezultātā uzņēmums ir cietis finansiālos zaudējumus.
Uz doto brīdi komersants ir piesavinājies 300 eur līdzekļus, kas ir iemaksāti par busiņu, periodu 2 nedēļām. Tāpat papildus drošības nauda 100 eur apmērā.
Es kā klients esmu saņēmis ļoti nekvalitatīvu servisu, sliktu attieksmi kā arī zināmā mērā sajutis krāpniecību 400 eur apmērā.

E