www.sudzibas.lv VIN-E SIA Krāpšana, slikts serviss

VIN-E SIA - Krāpšana, slikts serviss

Veicām pasūtījumu mardadzis.lv, jau 27. Oktobrī, pasūtot 2 preces 14.80 eiro vērtībā. Naudiņu arī pārskaitījām tajā pašā datumā. Ar šo nedēļu sāku vairāk pievērst uzmanību, jo pasūtījums nav atnācis. Veicot saziņu caur epastu, whats up un messenger vietnēm, neatbild ne uz vienu! Nosūtītajās vēstulēs norādīju savu personīgo internetbankas pārskatu ar veikto pārskaitījumu, kā pierādījumu. Visvairāk nošokēja, kad zvanīju uz viņu kompānijas doto telefona nr. +371 25191181 un man atbildēja bērns, kurš "dūdināja" pie telefona. Veicot jau vairākus zvanus uz tiem vairs neatbildēja neviens.

Papildināts Ella Kozlovska 07.11.2022

Kompānija atsūtīja rēķinu uz epastu 27.oktobrī, pēc maksājuma veikšanas ar norādi, ka GAIDA APMAKSU. Tāpēc viņu vēstulē tika pievienots internetbankas pārskats ar veikto pārskaitījumu.

S SIA VIN-E 07.11.2022

Labdien, Ella. Kā jau iepriekš Jums tika paskaidrots - pasūtījumu piegādi veicam 3-10 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas saņemšanas. Šobrīd lielā pieprasījuma dēļ var nākties gaidīt nedaudz ilgāk. Ja pasūtījuma apmaksu esat veikusi 27.10. attiecīgi 10 darba dienas būs 9.11.

Jauku dienu!