www.sudzibas.lv VIN-E SIA Slikts serviss un krāpnieciskas iezīmes

AtrisinātaVIN-E SIA - Slikts serviss un krāpnieciskas iezīmes

Veicu pasūtîjumu interneta veikalā www.mardadzis.lv/ 11.04.22, saņēmu 22.04.22. Pasûtījums ir nekorekts - divas preces patvaļīgi ir nomainītas uz tādām, ko neesmu pasūtīJusi; divas preces vispār nav atsūtītas, kā arî nauda par neatsûtītajām lietām nav pārskaitîta. Uz sms neatbild, uz telefona zvaniem neatbild (mājas lapā norādītais nr. +371 25191181) , whatapp uz ziņām neatbild, bet var redzēt, ka ir saņemtas un izlasîtas. Reti pretīga sajūta un pirmo reizi saskaros ar tik vienaldzîgu un pretīgu attieksmi, klienta ignorēšanu.

Papildināts LindaPS 26.04.2022

Pasūtījums M-1519974-4018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta LindaPS 26.04.2022

Reakcija un naudas atmaksa sekoja tikai pēc draudiem sūdzēties un sūdzībām. Naudu atskaitîja.

L LindaPS 27.04.2022

Pēc sūdzības ievietošanas facebook, atrakstīja e-pastu un ātri vien pārskaitîja naudu atpakaļ. Pēc laika sekoja jauns e-pasts ar apsūdzību apmelošanā un draudiem vērsties tiesībsargājošās instancēs par nomelnošanu, ja es neizņemši savu atsauksmi. Piebildīšu,ka neko neesmu apmelojusi un izklāstīju visu notiekoš godīgi. Reti nekorekta attieksme.