www.sudzibas.lv Viktors Kruglikovs Cietsirdigi nogalina suni

Viktors Kruglikovs - Cietsirdigi nogalina suni

Esiet uzmanīgi un labāk turēties pa gabalu no Viktora Krugļikova!!!
Mūsu ģimene jau ilgus gadus dzīvo pie Lielupes krastā Jelgavas rajonā un mūsu kaimiņs V.Krugļikovs ir īsts maita!!! 16.janvārī 2009.gadā mūsu 3. gadus vecs sunītis (dogs ar mastino krustojums) ļoti gudrs, draudzīgs, ļoti skaists un vispār mūsu ģimenes loceklis, tāja datuma naktī noravas no ķēdēs un aizbega un tika cietsirdīgi nogalināts! Pardzīvot šo atgadijumu līdz pat šodienas nevaram! Ka tika noskaidrots V.Krugļikovs nošava sūni un palaida zem ledus. Tika izsaukta policija, no televizijas žurnālisti, jo Viktors Krugļikovs tagad draud mūsu ģimenei par to, ka paziņojam policijai. Gaidam tiesu un ceram ka šis maita saņems pēc nopelniem!
Saudzējiet sevi un savus miluļus no tādiem ka V.Krugļikovs!!!

I

I ieva 11.05.2009

Lūk, Olga arī varētu mierīgi nošaut kaimiņu suni!!! Cik iejūtīgi un labsirdīgi!!! Malacis! Tāda pati ka slepkava Krugļikovs!!! Krugļikovi ir mums apkārt, tikai dažreiz ar citiem uzvārdiem un vārdiem!!

I ieva 11.05.2009

Starp citu, suns nebija ieskrējis Krugļikova privatīpašumā, jo tas nemaz nav iespējams, Krugļikovam ir aizžogota teritorijā un tur tikt nevar. Suns bija nošauts valsts īpašumā esoša teritorijā (ceļš - dambis).

O Olga 11.05.2009

Nu ja nebij ieskrējis svešā īpašūmā, tad gan taisnība ir Jūsu pusē. Es zinu likumus ļoti labi, tāpēc visur biju uzsvērusi - ja suns ir ieskrējis svešā sētā, tad... Ja nebija - tad nebija. Jo nekur neesat minējusi visus apstākļus. Ja ta bij valsts zeme - nu tad gan ziepes jūsu kaimiņam. Tas tikai bija mans minējums - agresīvs, no ķēdes noravies suns svešā īpašūmā - tad tam kaimiņam gan būtu visas tiesības nošaut...
Un jā, ja manā sētā ieskrietu svešs agresīvs suns, kurš apdraudētu kādu no gimenes vai maniem dzīvniekiem, es šautu (nu labi, ieroču man nav), mestu ar ķiegeli galvā, sistu ar koku, durtu ar dakšām - bet censtos aizsargāt sevi un savus tuviniekus. Tad gan sauktu policiju, nevis laistu zem ledus - lai brauc, lai meklē saimnieku, lai tas saimnieks atbild par savu dzīvnieku un par manu morālo kaitējumu.

Mamma 11.05.2009

Tu esi sadiste Olga.

H Harmonija 12.05.2009

Dzintar, ko tu darītu, ja kāds tev gribētu kost?

Nu ja suns nebija viņa teritorijā, tad gan tas nav attaisnojams, iemesli kāpēc viņš to darīja var būt ļoti dažādi, bet pavisam noteikti bija cita izeja.

Mamma 12.05.2009

Labam cilveekam suns nekoz. Suns juut ja kaadam kas ljauns padomaa.

I ieva 12.05.2009

Šaja gadījumā un vispār šis suns nevienam nekad nebija iekodis, viņš bija liela ugumā, bet uzvedas ka mazs sunītis, visu laika gribēja lai ar viņu spelējas un nebija nemzas agresīvs, viņš pat ar kaķiem lieliski sadzīvojas un mīlēja bērnus. Ļoti gudrs bija. Uztaisīšu tuvākā laikā linku ar viņa foto. Tagad gaidām tiesu.

Mamma 12.05.2009

Izsaku Tev liidzjutiibu Julija, idiotu pilna pasaule. Bet tas nelietis noteikti jaasoda.

š šeherezade 15.05.2009

Jūlija, Tu redzi, ka vairakums tomer ir labu un iejūtigu cilveku, kuri mil dzivniekus...paldies dievam, ka ne otrādi!!!Ļoti ceru, ka tas aukstasinīgais slepkava saņems pēc nopelniem un turaties!!!Un domāju, ka tādiem (ne)cilvēkiem kā olgas un tml.nekad nenāksies nonākt Jūlijas situācijā...

I ieva 16.05.2009

Šeit var apskatīt Cezara foto, var apskatīt ka viņam ir kakla siksnas un pa dienu viņš brīvi pastaigājas pie mājas. Bieži fotografējamies ar savu miluli, ieliku kas bija pie rokas.
Žel.

Mamma 16.05.2009

Kaa sokas tiesu darbi?

š šeherezade 17.05.2009

Apskatijos, nu iespaidigs suns un nemaz neizskatās agresivs...žēl, ka jūsu gimenei to visu nācies pārdzīvot un zaudēt savu ģimenes locekli tik brutālā veidā...:(((((Zinojiet, kā noritēs tiesu darbi un kāds būs tiesas lēmums

I ieva 17.05.2009

Ja, ka es jau teicu viņš bija liels, bet ļoti labsirdīgs, ka mazs kucēns un vel viena īpašība kāpēc mēs iegadajamies tieši šādu suni - viņam nav tā ka ir viens saimnieks un tikai viņu viņš klausa, bet Cezars saprata cilvēku vārdus un klausīja ko viņam saka jebkurš.
Pie mūms bieži brauc cilvēki pie dabas atpūsties un visi ar viņu spelējas, pat ļoti mazi bērni.
Tagad suņa liķis atrodas ekspertīzē, kur paredzēts precizēt nāves celņus (ka viņš bija nošauts un palaists Liellupē ir jau zināms, bet tā ir obligāta procedūra). Gaidām ziņu no policijas. Tuvākaja laikā būs informācija par turpmāku kriminālprocesa norisi.

Mamma 17.05.2009

Turaties, mees esam domaas ar Jums!

J Jolipali 17.05.2009

Uz kedes turets suns noteikti pret sveshiem cilvekiem diez vai bus draudzigs... Ja vins noraujas no kedes un nesas man virsuu un man pie rokas ir shaujamais, skaidrs, ka es shaushu, nevis staveshu un mineshu: shis suns skrien mani aplaizit vai shis suns skrien mani sakost un sakroplot manu seju. Var but, shis suns apdraudeja kada cita giemenes locekla veselibu vai pat dzivibu? Vajaga savu suni skatities! Viss ir elementari un cilveka veseliba un dziviba noteikti ir augstaka vertee, nekaa kaut kada sunja dziviba!Ko Viktors izdarija nepareizi?? Es n-tas reizes esmu redzejis bistamo sugu sunus staigajam bez uzpurna un pat bez saites. Vieniga mana doma tai bridi ir sekojosha: butu man pistole un tas suns tuvotos man, es shautu bez visadam domam. Sunu ipashnieki, patiesibaa ir nekaunigi, riktigi BORZIJI cilveki, kuri iedomajushies nez ko no sevis! Tas, ka suns sakroplo cilveka seju, norauj skalpeli un izdara cilvekam veselibas kaitejumu uz visu muzhu, ir ok, .bet noshaut suni, kursh nesas tev virsu, nav ok, ja??

A aleksandra 19.05.2009

Tas vis nav taisniba tas suns grauza mums setu un bideja manu mazo 5gadigo masu. tas suns gandriz katru naktistaigaja mums ap maju.Mes vairakkart zvanijam viktoram lai piesien vinu!

M Maris 19.05.2009

Man likas ka shitam stastam ir divas versijas. Ej skaidro.

I ieva 19.05.2009

Ko nozīme gandriz katru nakti staigaja apkart??? Vajadzēja policiju saukt, nevis šaut suni un laist zem ledus!!! P[ar to arī tiksa sodīts SLEPKAVA - Krugļikovs, maita tāds!!! Policija tiks skaidrība kurš ir vainīgs un kādu sodu ir pelnījis!!!

I ieva 19.05.2009

Maris, šim stastam ir tāda versija - suns tika nogalināts, nevienam neko sliktu nav darījis un liķis iemests Liellupē, lai neviens neatrastu un nebūtu kriminālprocess. Cik reize tas SLEPKAVA Krugļikovs teica policijai sejā - Netu tela, netu dela!!! Bet Krugļikovam nav paveicies, liķi tomēr atrada tēvs ar brāli, jo citīgi meklēja!!! Būs tiesa un būs sods - Krugļikovs!!!

I ieva 19.05.2009

Suna'liķa iemēšana Liellupē pēc tam, kad tika nošauts cietsirdīgi - vai tas neliecina jau par to, ka tas, kurš nošava vainīgs???? Raidījumā "Krimināla Latvijā" tika saplesta kamera, lai neviens neredzētu un nezinātu par Kruģlikova izdarīto slepkavību - viss liecibna par to, ka Krugļikovs ir slims!!! Krugļikovs, vari nerdaudēt mums un nebiedēt mūsu ģimeni, ka tu uzsutīsi mūms virsū, ka tu teici bANDITUS!!! m ĒS NEATSTASIM TA, KA TU IZDARĪJI SLEPKAVĪBU UN PALIKSI NESODĪTS!!! Par savu rīcību būs jāatbild!!!