www.sudzibas.lv Viktors Kruglikovs Cietsirdigi nogalina suni

Viktors Kruglikovs - Cietsirdigi nogalina suni

Esiet uzmanīgi un labāk turēties pa gabalu no Viktora Krugļikova!!!
Mūsu ģimene jau ilgus gadus dzīvo pie Lielupes krastā Jelgavas rajonā un mūsu kaimiņs V.Krugļikovs ir īsts maita!!! 16.janvārī 2009.gadā mūsu 3. gadus vecs sunītis (dogs ar mastino krustojums) ļoti gudrs, draudzīgs, ļoti skaists un vispār mūsu ģimenes loceklis, tāja datuma naktī noravas no ķēdēs un aizbega un tika cietsirdīgi nogalināts! Pardzīvot šo atgadijumu līdz pat šodienas nevaram! Ka tika noskaidrots V.Krugļikovs nošava sūni un palaida zem ledus. Tika izsaukta policija, no televizijas žurnālisti, jo Viktors Krugļikovs tagad draud mūsu ģimenei par to, ka paziņojam policijai. Gaidam tiesu un ceram ka šis maita saņems pēc nopelniem!
Saudzējiet sevi un savus miluļus no tādiem ka V.Krugļikovs!!!

I

Mamma 06.05.2009

Ja manu suni shitaa es to pashu negeeli daudz trakaak!

K kkk 06.05.2009

un tad sedetu abi

A Adamsa 07.05.2009

Paldies par info, kretīni ir jāzina pēc vārda :(

J josivs 07.05.2009

sāk ar suņiem, beidz ar cilvēkiem...

O Olga 07.05.2009

Nezinu gan, nevar pēc šitā spriest tik negatīvi. Paši jau rakstat - suns bij norāvies no ķēdes. Tātad, kaut kāda agresija viņam ir. Un laikam jau ieskrēja svešā (V.Krugļikova) īpašūmā. Var būt pat apdraudēja svešus mājdzīvniekus. Starp citu, sargājot sevi un savu īpašumu, cilvekam ir tiesības nošaut svešu suni. Jo tas jūsu kaimiņš taču nevarēja būt drošs, ka jūsu sunim nav trakumsergas, vai ka viņš nebūs agresīvs un kādu nesakodīs. Tā kā paši vien būsiet vainīgi - vajag ne ķēdē turēt dzīvnieku, bet likt aplokā (krātiņš, voljērs, tā lai dzīvnieks nevar aizmūkt un vazāties pa svešu īpašumu un gar svešu māju. Sorry, bet viņu attaisnos. Man tā liekas.
Tie gudrie komentētāji - ko ta paši darītu, ja jūsu sētā ieskt=rietu svešs, agresīvs suns? Smaidītu un mēginātu paglaudīt? Man pašai pieder milzīgs suns, turklāt agresīvs, es lieliski saprotu, ka tam kaimiņam varēja vienkārši būt bail no agresīva suņa.

š šeherezade 07.05.2009

Ģimene jau ilgus gadus tur ir dzivojusi, tā kā tas Krugļikovs jau nu zināja, kam tas suns pieder un ka nav agresīvs, tā kā nevajag viņu aizstāvēt...un kāpēc tad slēpa pēdas un palaida zem ledus, ja reiz taisnība viņa pusē, kā te raksta Olga???Tas ir vājprāts, kas tagad vispār darās, un kas būs vēlāk, ja visiem sāks mājās ieroči parādities un sāksim šaut uz suņiem, pēc tam uz nepatīkamu kaimiņu un t.t?????

Mamma 07.05.2009

A ja pie manis seetaa ieskrien milziigs teevainis, kuram iisteniibaa ir tikai 13 gadu, bet esjau to nezinu. Ko ta ? Varbuut vins agresiivs, a man izskatiijaas ka sanarkojies, un neviens jau nevar galvot ka nav brunjots un pie reizes ar trakumsergu slims...

U Uģis riktigais 07.05.2009

švaka saite vai ķēde bija.Man kādreiz ir bijuši divi rotveileri pēc kārtas.Puika bija agresīvs, tapēc no viņa acis nekad nenolaidu, kad bijam pastaigāties.Pat mežā, kad viņs tika palaists bez saites, es biju viņa tuvumā, lai vajadzībaS gadijumā pasauktu to sev klāt, lai neapdraud cilvekus.Es saprotu, ja man ir suns, tad esmu par to atbildīgs.Ari kuce pēc tam bija līdzīga /viņa māsa-jaunaka/bija diljotīna, bet pēc rakstura ziņkārīga un draudzīgāka.Un tomer nekad vienu nekur nelaidu, vienmer kopa.
Starp citu, tie suņi, kas tiek tureti piesieti, kļūst agresīvāki pret svešiem.

H Harmonija 07.05.2009

Ja godīgi, es sistu ar to, kas man pa rokai, bļautu, kliegtu un spertu svešam, no ķēdes norāvušam sunim, jo ķēde suņus samaitā.Nav neviena suņa, kurš pie ķēdes sēžot būtu saglabājis savu draudzīgumu un spēju loģiski domāt.Suns pie ķēdes nevar izlikt savu agresiju skrienot un rejot, tāpēc tas ķēdē raujas, cenšoties tikt uz priekšu kaut par 1mm, ticis brīvībā tas skrien tikai uz priekšu un ir nokontrolējams tik ilgi kamēr atkal sajūt velkošo sajūtu pie kakla.
takā, sorry, attaisnos to kaimiņu, paši vēl varat dabūt sodu maksāt, ja neesat ievērojušo Ministru Kabineta noteikumus(sociolizējuši savu nabaga "cietumnieku", vakcinējuši un neveduši katru dienu pastaigā vismaz uz stundu).
Un vispār kur prāts likt kko ar tik īsu spalvu, kā dogam pie ķēdes?Viņš pa nakti noteikti būdā trīc pie visām miesām, turklāt dogi ātri mācās un nemīl klejot, ja būtu turējuši viņu kā pienākas un mācījuši nevis pie ķēdes pielikuši nekur viņš neskrietu.
Beztam, vaitad jums ap māju nav žoga, ka viņš tā noraujoties varēja kaut kur aiziet?Nekad nesapratīšu kāda jēga no suņa vispār, ja viņš ir piesiets.Neko nosargāt viņš tāpat nevar, ja nu vienīgi sevi un savu būdu.
Suņukam savā ziņā paveicās-nebija viss savs mūžiņš ķēdes galā jānosēž.Nākošo suni NEŅEMIET!Jums tāds NAV vajadzīgs.
P.S. atvainojos par skarbiem vārdiem, esmu kategoriski pret suņu piesiešanu, tas viņus samaitā līdz nepazīšanai :(

Mamma 07.05.2009

Linda Tavs pirmais teikums liecina par nestabilu psihi un logiskas domashanas truukumu. Protams Tev ir taisniba ka suni nedrikst siet keedee. Bet ja taads suns noraujas nekaadaa gadiijumaa nevajag spiegt kliegt un spaardiities, vai sist ar to kas pa rokai. Gluzi otradi jastav mierigi un nekaadaa gadiijumaa nevajag pieveerst sev taada sunja uzmaniibu.

H Harmonija 07.05.2009

Nē nu loģiski, ka pati es virsū viņam neskrienu, ja viņš nav ievilcies manā īpašumā vai netaisās man uzbrukt, ok, lai staigā, bet ja sveš susn vazātos pa manu pagalmu un vai skrietu man virsū, loģiski, ka es mierā nestāvētu.Man diemžēl ir nācies lekt kokā, jo viens tāds "mīļais un draudzīgais" sunītis vaļā tika.Ir nācies ķert savu suni rokās un skriet iekšā tuvējā sētā, jo no blakusmājas traka kuce no ķēdes norāvās, ir tikai loģiski, ka man bail no suņa, kuram pakaļ velkas pārtrūkusi ķēde.Vai tad ne?
Ja es skaidri zinātu, ka viņš man neko nedarīs aizvestu atpakaļ, bet nekur jau nav rakstīts, ko tas suns tam kaimiņam darija, kad viņš viņu nogalināja.Varbūt taisijās uzbrukt un pa rokai bija ar ko šaut, negribēja sabojāt kaimiņu attiecības un palaida zem ledus.Es, protams.to neatbalstu, bet cilvēki ir dažādi un visiem nav jāmīl savu kaimiņu suņi.Suņa saimnieks ir atbildīgs par to, ko dara viņa suns un viņam jādara viss, lai viņa suns nevienam netraucētu.

U Uģis riktigais 08.05.2009

Suns parasti sargā savu teritoriju.Ja tā bija kaimiņa sēta, tad kaiminam vajadzēja nomesties četrrāpus, skatīties uz "ciemiņu" un vismaz rukt-tas darbojas-esmu parbaudijis.Tad suns laižas lapās.Sava teritorija suns gan var sargāt savu sētu un sakost svešu cilvēku.Manai setai staiga cauri visadi suņi, es ar visiem censos aprunaties.Lielākie idioti ir sīkie kvekšķi, kas laikam domā ar savu locekli, it ka es būtu konkurents rindā pie kucēm.
Bet lielie suņi ir gudrāki, tāpēc diez vai viņš metās tam cilvēkam virsū un mēģināja kost.Man drīzāk liekas, ka te runa ir par sadismu.

U Uģis riktigais 08.05.2009

...kaut gan arī es esmu sastapies ar situāciju, kad viens kvekšķis leka apkārt un mekle, kur iekosties. Tādās reizēs arī es domāju:"mauka viens!!!, ka būtu man kads ķieģelis pie rokas, tas tu sūds tāds atrautos..."

I ieva 08.05.2009

Tur jau ir ta lieta, ka suns nebija agresivs un to var apstiprināt jebkurš cilvēks, kurš bijis pie mums ciemos kadreiz, vai redzeja to suniti. Pie ķedes viņš tikai uz nakti bija, bet pa dienu viņš sedeja pie mājas, mums pieder 7 hektāri zemes un viņam bija iespēja arī pastaigāt pa pļavu, viņš bija milulis. Mums pieder laivu noma tāda neliela pie Lielupes krasta (mūsū privatīpašumā) un pilnīgi visi, kuri brauc pie mums atpusties vai mkšķeret bija sašoketi ka Cezara vairs nav!!! un daži pat varēja sākt raudāt, jo bija pieraduši pie viņa un spelējas ar viņu. Tagad sācies kriminālprocess pret to Krugļikovu, kurš uzskata ka visu var nopirkt, cilvēks kurš iedomājas ka var darīt visu ko vien grib un neviens viņu nesodīs! Bet mūsu ģimene gan mīl dzīvniekus un daris visu, lai slepkava saņemtu sodu!!! Paldies visiem, kuri atbalsta savos komentāros. Starp citu, to Krugļikovu var redzēt raidījumā - Kriminālā Latvija (5.kanals) 05.04.2009 raidījumā. Interesanti ka tika saplesta žurnālistu kamera un atkal izsaukta policija, kas liecina kaKruglikovs ir īsts SLEPKAVA!!!

I ieva 08.05.2009

Situācijas izsklasts ir krimināla latvija raidījumā - 05.05.2009. iepriekš uzrakstīju 05.04.2009 - nepareizi. Starp citu suns bija vakcinēts un attieksme pret viņu bija ka pret ģimenes locekli!!! tagad kad atradam liķi pie Lielupes krasta (jo tēvs ar brāli meklēja visu laiku un beidzot atrada, kad Kruglikova paziņa piedzeras un pateica ka suns bijis palaists zem ledus)- brālis, kas ir jau pieaudzis (18 gadi viņam) raudāja ka mazs bērns un es pat nevarēju paskatīties uz suņa liķi. Milējam mēs viņu ļoti un visu atdotu par to, lai viņš būtu dzīvs un atgrieztos pie mūms!!! Blakus mums ir divas mājas un nu Krugļikovs zināja kam pieder šis suns!!!

U Uģis riktigais 08.05.2009

Nu šitādu labu locekli jau nevajadzēja piesiet laukā, bet istaba turēt.

I ieva 08.05.2009

Jūs bieži daudzie sākat ka nevajadzēja piesiet, bet sunim bija iegādāta ideāla suņu buda, kurā sunim bija komfortabli, bet pa dienu suns bija bez ķēdes. Mūsu zemes īpašumā (7 hektari) viņš pastaigajas ar mums un nekad nekur neskrēja, jo kaimiņi visi viņu zināja un blakus ir tikai 2 mājas. Es gan uzskatu, ka lielus suņus ir jātur tikai pirvatmāju īpašniekiem, bet ne dzīvokļos īstabās!!! Šeit iet runā par to, ka Krugļikovs sadists un viņa ricībai nav attaisnojumsa!!! tas vienkārši nav cilvēciski!

O Olga 11.05.2009

Jā, jā, nav attaisnojuma, manuprāt ir gan! Viens labs attaisnojums - ko jūsu suns darījis viņa sētā???? Vajadzēja vai nu sēt riktīgi vai nu iežogot to vietu. Un vēl kas - neviens nevar būt drošs par savu suni 100%. Jo dzīvnieks ir dzīvnieks. 10 gadus var sēdēt ķēdē mīļš un kluss, bet tad sajust kādu tekošu kuci vai vienkārši kaut kāds klikšķis galvā - un lūdzu - nevarēšiet nemaz tādu savaldīt. Un jā - mīļi un neagresīvi suņi neraujās nost no ķēdes, bet mīļi čuč saimniekam pie gultas. Nu labi, ok, turat viņu pie ķēdes, bet tik un tā - kādēļ viņs norāvās? Ticiet man, viņu attaisnos, to jūsu kaimiņu. Man to ļoti gribētos. Lai tadi kā jūs beodzot saprastu, ka ir atbildīgi par savu dzīvnieku.

Mamma 11.05.2009

Teica Olga un pieskatiija savu draugu .

I ieva 11.05.2009

Olga! neattaisnos gan! Jūms trūkst ne tikai cilvēciskuma, bet arī zināšanas likumdošanā! Ja kaimiņš redz ka viņam aiz žoga staiga mūsu suns, viņam bija jāzvana uz policiju, vai arī ja viņš būtu cilvēks, tad mūms kaimiņos dzīvojošiem suņa saimniekiem, bet nekāda gadījumā nešaut un laist zem ledus ziemās naktī suni!