www.sudzibas.lv Viktors Kruglikovs Cietsirdigi nogalina suni

Viktors Kruglikovs - Cietsirdigi nogalina suni

Esiet uzmanīgi un labāk turēties pa gabalu no Viktora Krugļikova!!!
Mūsu ģimene jau ilgus gadus dzīvo pie Lielupes krastā Jelgavas rajonā un mūsu kaimiņs V.Krugļikovs ir īsts maita!!! 16.janvārī 2009.gadā mūsu 3. gadus vecs sunītis (dogs ar mastino krustojums) ļoti gudrs, draudzīgs, ļoti skaists un vispār mūsu ģimenes loceklis, tāja datuma naktī noravas no ķēdēs un aizbega un tika cietsirdīgi nogalināts! Pardzīvot šo atgadijumu līdz pat šodienas nevaram! Ka tika noskaidrots V.Krugļikovs nošava sūni un palaida zem ledus. Tika izsaukta policija, no televizijas žurnālisti, jo Viktors Krugļikovs tagad draud mūsu ģimenei par to, ka paziņojam policijai. Gaidam tiesu un ceram ka šis maita saņems pēc nopelniem!
Saudzējiet sevi un savus miluļus no tādiem ka V.Krugļikovs!!!

I

I ieva 19.05.2009

Stulbene tu, Aleksandra esi!!! Būtu izdomājusi kaut kādu pasāku citu, lai šeit melētu. Diemžel tas, ko tu šeit raksti nedod tiesības nogalināt suni, kas nav nodar;ijis pari nevienam!!! Vse konci v vodu???? nepomoglo??? trup to našli!!! Krugļikovs!!!

I ieva 19.05.2009

Jolipali komentars diemžel nav vietā. Visu laiku runā par sejas sakropļošanu un pašaizsardzību. Aleksandra - Krugļikova meita, palasi ko viņa raksta, vai tad iet runa par to, ka suns gribēja sakropļot seju vai arī to ir izdarījis? Suns nebija Krugļikova īpašumā, kad tika nogalināts! Diemžel nav neviens arī zvanījis manam tēvam - suņa īpašniekam, šo faktu varam apstiprināt arī.
Jolipali - man tāds jautājums, arī tapat ka Jūsu komentārs - situācijai atbilst tikai daļēji, iztēlojamies -
uz Jolipali nesas virsū suns, grib sakropļot viņa seju, un viņš šauj un nošauj. Vai tad tu sleptu liķi? vai arī grieztos pie suņa īpašnieka, lai tas vēl kompensāciju maksā???
Jolipali - ja tu arī tap[āt ka Krugļikovs nezini ne Latvijas valsts likumus, ne cilvēciskus, morales principus, tad es tev pateikšu - šaut suņus kad vien sagribas un pēc tam draudēt suņa ģimenei, ka arī tai būs tāda paša nāve, ka sunim - NEDRĪKST, tas tiek sodīts!!!

U Uģis riktigais 22.05.2009

Julija, ko Tu mokies ar sūdzibas.lv ? Vai bise Tev ir? Nu, vienalga-Kalašņikovs? Uz priekšu-un problēma atrisināta.
Saki, lai atdod citu suni vietā.Vai arī divus-par sāpju cenu. Ja negrib dot, tad saki, ka uzlaidīsi čeliņdžeru virsū!

I ieva 23.05.2009

Cik tev viss ir vienkārši Uģi! Ar bisi problēmas risina Krugļikovs, bet ne tādi cilvēki ka es vai mana ģimene!!!

H Harmonija 23.05.2009

Aleksanda, tas, ka suns staigā AIZ žoga un no viņa baidās kaut kāds sīkais nav iemesls, lai suni nošautu!No mana suņa baidās daudzi mazi bērni uz ielas un lai tik kāds trakā mātīte vai tētiņš pamēģina manam sunim kaut ko izdarīt, mans suns nevienu neapdraud un, ja viņu bērnam ir psiholoģiskas problēmas, tad tās ir jārisina pie psihologa nevis jānogalina to, kas izraisījis nepamatotas bailes.
Julija, ja viņi saka, ka suns kaut ko darīja, lai pierāda to, ka suns kādam ir uzbrucis esot aiz viņu īpašuma žoga.Pierādījumu nebūs-attaisnojuma nebūs!

š šeherezade 23.05.2009

Jā, mana sune reizi pa reizei arī pamanās izšmaukt no sētas un izlaist brīvsoli, bet ari viņa nav agresiva un nav uzbrukusi nevienam...Ja viņu kāds nošautu par to, ka atrodas ārpus sētas, nu tad tam varētu plāni klāties, atriebtos pēc pilnas programmas, arī es uzskatu, ka jebkurā suņa agresijas gadijumā ir jāziņo pašvaldibas policijai, kura tālāk meklēs saimnieku un pieņems attiecigos mērus, nevis tik pretīgi, brutāli un cietsirdigi izrikoties ar dzīvnieku un vel slēpt pēdas...Ja kas, kā tad man rīkoties, ja kāds sīcis ar bumbu nejauši izsit logu manā māja, ko???Ņemt rokās lielo siksnu vai rungu un kārtigi izrēķināties??Vai arī pamanu savā dārzā un noķeru zemeņu zagli, kā rikoties???Ja jau policija vairs nav modē, tad tik sāksim nodarboties ar linča tiesu...ui, kas tad darisies visapkārt!!!

V Viktors.K 24.06.2009

Linda kapec tu doma ka suns staiga aiz zoga?
Butu redzejusi ka vins sagrauza mums setu.
Vai to ka nnobiedeja bernu izkapot tam no masinas?
vai to ka sagrauza musu aitu?

Es nesaprotu ka vinu gimene var kautko tadu teikt
Vel nesen vinu gimenes tetis izgaja ara kamer mans tetis un vina draugs makskereja un saka fotografet.

U Uģis riktigais 24.06.2009

Šitam pedējam komentam japieliek klāt "bum, bum, bum..." un riktīgs reps sanāk :))
Pameginiet paši skaitīt, ka to dara reperi-forši :))))

Mamma 25.06.2009

Jebkuras nesaskanjas cilveku starpa ir jarisina nevis nogalinot nevainigu dzivnieku.

S sancho 25.06.2009

Kas par murgu, ko rakstijusi jautājuma zime???Sagrauza mūsu aitu...smējos kā kutināta, diezi kā izskatījās tā aitas graušana???Suns laikam piegāja un teica---mīļā aita, atvaino, bet tagad es Tevi mazliet pagrauzīšu, ha, ha, ha!!!Un vēl man ir doma sagrauzt jūsu sētu un baidīt bērnu, kas izkāpa no mašīnas, nu murgs kaut kāds sarakstīts:D:D:D Jūlija, vai tiesa nav bijusi un kā viss beidzās???

I ieva 25.06.2009

Gaidam tiesu, uzreiz kad būs jaunas ziņas no policijas - rakstīšu šeit obligāti!!!
Starp citu šodien tētis zvanīja un stastīja par to, ka Krugļikova draugs (vārdu precīzi nevaru pateikt, jo pēc mūsu informācijas - Aivars, bet viņš sevi nosauca - Uldis, bet zinam ka viņš brauc ar Ilzes Dreimanes auto) - bija atbraucis runāt ar manu tēvu (draudēt), tāpēc ka tagad, kad policijas redzes lokā atrodas Krugļikovs viņiem bail vairs nodarboties ar saviem nelikumīgiem darbiem (falsificēta alkohola vai krutkas ražošanu un zivis kūpināšanu (kūpina lielos daudzumus), ka arī elektrības zadzību un daudz daudz kas cits...
Krugļikovs cik mēs viņu zinam, nekur nekad nav strādajis un interesanti par kādu naudu viņš uzcela savu māju, izveidoja atpūtas bazi u.c.
Ja reiz Krugļikovs zin par to, ka šeit mēs cilvēkiem stastam ka viņš ir NEŽELĪGS SLEPKAVA, tad gribētos pateikt viņam, ka laikam tas arī bija tas bandits, ko viņš solījas mūms uzsutīt par to, ka policija tika iesaistīta- Krugļikovs mēs ne no viņa, ne no tevis nebaidamies!!! un mēs dzīvojam godīgi, godīgi pelnam kaut arī ne tik lielas summas ka tu (nekur nestrādājot), bet mēs dzīvojam un nebaidamies ne no viena, bet tava dzīva ir mainījusies, jo tagad esi policijas redzes lokā un tagad tev laikam ir grūtāk savu nelikumīgu darbību veikt??!!!

I ieva 25.06.2009

No >? 24-06-2009 Komentārs: """"Linda kapec tu doma ka suns staiga aiz zoga?
Butu redzejusi ka vins sagrauza mums setu.
Vai to ka nnobiedeja bernu izkapot tam no masinas?
vai to ka sagrauza musu aitu?"... """"

Tagad paskaidroši sīkāk:
To raksta Krugļikova meita. Viņa Lindai prasa jautāumu, teme uz to, ka suns varētu atrasties arī iekšā:):):) - bet mīļa, tas taču nav iespējams, jo jums ir augts žogs un visa jusu teritorija ir aizžogota, tur nav iespējams nokļut nevienam, jo īpaši sunim!!! Suns varēja atrasties vienīgi aiz žoga!!! Ja tu piedava cilvēkiem paskatīties ka žogs tika sagrauzts, tad uzreiz varētu redzēt žoga izmērus un augstumu!:)
UN vel, setu jums sagrauza jusu suns (vācu aitas kucīte), ka otrs jusu suns ir žoga otra pusē (starp citu pie mums ne vienu vien reizi bija atskrējusi!!!)
Un kas attiecas uz aitam, tad mūsu suns aitas neaiztiek (un jus to lieliski zināt!!! bet melojiet, jo nav ko citu pateikt!!!) Mūsu suns (atšķirība no jusu suniem - vienmēr bija labi paēdis un nebija agresīvs pilnīgi!!! Un vēl par aitam runājot mums tā ir pirma dzirdēšanas!!!

kAS attiecas uz fotografēšanu, tad šeit Jūs arī kaut ko jaucat!!! Priekš kam mūms fotografēt Krugļikovu un viņa draugu, kad viņi makšķerē??? Svarīga informācija, svarīga!!!:) Fotografēt patīk Jūms (un jus to lieliski zināt!!!

Ķomentārs no >? 24-06-2009""""Es nesaprotu ka vinu gimene var kautko tadu teikt
Varbut ta ir skaudiba ka mes uzcelam savu atputas bazi un pie mums brauc cilveki..."""""""" Komentāra beigas.

Īstenībā es negribēju tik plaši runāt par to, šeit es gribēju tikai pastastīt cilvēkiem ka ir tāds Krugļikovs un ko viņš ir izdarījis ar mūsu suni un ģimeni, bet ja jau runā iet par tādam lietam, kas neattiecas uz suņa slepkavību, bet Krugļikova meita raksta, tad es pastastīšu arī par šo:

Tatad par fotografēšanu -
Ka jau es minēju fotografēt ka Krugļikovs makšķēre ar kādu nav ne iemēsla, ne velēšanas tuvoties šim "varonim - slepkavam"!!! BET!!! Krugļikova ģimenei GAN patīk fotografēt!!! Viņi safotografējuši simtiem foto - kur dažas automašīnas (makšķērnieku) stāv mūsu privātīpašumā pie Lielupes un pat izsaukuši dabas aizsardzības inspektoru, kurš bija atbraucis pie mums un radīja tas foto, ko bija uzņemis Krugļikovs, un grobētos Krugļikovam atbildēt, jo viņš laikam nezin ka viss beidzas: TATAD - inspektore bija pārsteigta par tādu sūdzību, jo pie mūms viss ir ideāla kartībā un nekādu ļaunumu dabai mēs nenodaram (diemžel par to slepkavu Krugļikovu to nevar pateikt)!!! Bet ta jau cita tema. Šeit par nabaga dzīvnieku, kuram bija jāizcieš tāda nāve no neželīga alkoholiķa!!!

V Viktors.K 25.06.2009

Ja godigi) tualete stav pie Lielupes krasta :D re kas musu dabu boja un kur notek visi sudi?
Un vel nesakot par majinam tas nedrikt stavet tuvak ka 10 m!

Pie viniem redz atnaca draugs kurs piedzeras, un jus vedat sarunu ar cilveku kurs nav pie prata?
Un kapec vispar nepatiesas informacijas ievieto interneta?
Nekas pat nau pieradits!
Julija ko jus daritu ja Jus ta apsudzetu? par to ka esat nevainiga, jums tas patiktu?
Latvija mirst desmiteim cilveku un tie ar savu suni, jus jau apnikusi tiem kas brauc pie mums parbaudit jusu apsudzibas:DVel nesen Tava teva dels tas viktors paradiija videjo pirkstu musu gimenes loceklim! Vins jums par to nepastastija ne sedeja pie tas buvetas stroikas dzera alu un radija faku!Bum Bum :D

V Viktors.K 26.06.2009

Julij musu gimenes tacu ilgus gadus dzivoja draudzigi, mums ari patika jusu suns.
Bet es nesaprotu kapes peksni mus saka apvainot, kad mes esam nevainigi pie ta.
Kapec tik peksni?Mes vel varam visu pagriezt laiku atpakal...

V Viktors.K 26.06.2009

Nu man apnicis ka mani apruna, man pasam ir divas kuces vaciesi.kaiminu suns nepartraukti lien mana seta izgrauzot delus, varat atbraukt un paskatities.mana pagalma vins nobiedeja manu piecgadigo meitu.es to dzinu no pagalma un tas saka riet.Suns ir liels doga izmera, jo jus zinat ka suni ir agresivi kad lien pie kucem.es vairakkart teicu kaiminam lai piesien suni, bet no ta nekadas jegas.Sito suni vareja nogalinat jebkurs tapec ka tas sraida pa visu apkartni.Pa suna nogalinasanu ierosinata lieta bet ta ir nepabeigta, un kapec cilveku apruna pa visu Latviju ja nav piradits ka vins to ir vainigs.Izradas ka suns ir vertigags par cilveku.

I ieva 26.06.2009

Ļoti interesanti, pat ļoti!!! Kāpēc tad pirmos komentāros Jūs Krugļikovs - SLEPKAVA UN DRAUDUS IZTEICĒJS neteicat ka neesat vainīgs?????? Kāpēc sākat stāstīt par to ka suns traucēja, biedēja bērnu un nezin ko vēl izdomājuši klāt, pat par tualeti (kurš ir uzcelts Lielupes krastā, lai makšķērnieki, kuri brauc pie Lielupes varētu aiziet savas darīšanās tualetē, nevis Liellupes krastā vai vel labāk upē, starp citu tualete tiek tīrīta katrus 3 mēnešus, ar speciālo mašīnu!!! un dabas aizsardzības inspektore to ir pārbaudījusi un to Jūs varat uzzināt piezvanot uz turieni, kur sudzējaties!!!)
Starp citu ir ierosināts krimināl process ne tikai par neželīgo suņa slepkavību, bet arī par draudēšanu, jo ka es jau teicu mūsu ģimenei tika draudēts ka mēs beigsim dzīvi tapāt ka mūsu suns milulis, un ta saucamais Uldis:) Krugļikovs nogalināt dzīvniekus un draudēt cilvēkiem - nav labi un tiesā tev to pieradīs!!!

KRUGĻIKOVS - NEŽELĪGS SLEPKAVA!!! Lai visi visi to zin!!!

Bet par tavu attieksmi pret dabu (kulas dedzināšanu, nelikumīgu krutkas un zivju kūpināšanas angāru buvēšanu īpaši aizsargajamā teritorijā Nācionāla pārkā (Natura2000, kur nav atļauts buvēt nekādas ēkas pilnīgi!!!), par to ka tev jau 15 ja ne vairāk gadu ne ar vienu no atkritumu izvadītāju uzņēmumiem nav noslēgts neviens līgums un atkritumus tu izvada pats uz mežu!!!, par to ka tava kanalizācija no mājas Odiņu pārceltuve iziet pa taisno Liellupē!!! un par to ka tu galini cietsirdīgi dz;ivnieku un sašauto līķi met Liellupē ziemas vidū!!! Starp citu tavas mājas nosaukums Odiņu parceltuve ir tāds, jo tur nedrīkst pilnīgi buvēt nakadas ēkas un bija gudri izdomāts par parceltuvi! Es varētu vel ilgi un dikti turpināt, bet šeit mūsu mērķis, lai cilvēki zin, par to ka mūms tiek draudēts un tas turpinās, ka mēs zaudējam tāda neželīga veidā savu mīluli!!!

B Bumerangs 26.06.2009

Ja vajadzes labprat atbalstishu un meginashu juridiski palidzeet!

J josivs 27.06.2009

Ārprāc, kādi idioti! Jūlija, kādām tiesībām tu publicē sava kaimiņa uzvārdu, ja tiesa vēl nav noteikusi, vai šis cilvēks ir vainīgs vai nē???? Un par kūlas dedzināšanu un kandžas tecināšanu tev arī nav nekādu tiesību rakstīt. Šī Viktora vietā es tevi, kuci, iesūdzētu par publisku nomelnošanu. Kāpēc tad savu uzvārdu nepublicē??
Un savam mirušajam sunim uzlieciet dārzā pieminekli, blakus novietojiet altāri, kur varat viņu pielūgt, klanīties un raudāt gaužās asaras!!!
Tavi teksti, kundzīt Jūlija, izklausās pēc klīnikas!!

I ieva 27.06.2009

Andrejs jeb Viktors Krugļikovs - šis portāls saucas - sudzības.lv un es gribu bridināt citus cilvēkus, lai viņi zin par Krugļikovu !!! Starp citu suns nav nomiris, bet gan nošauts un līķis iemests Liellupē zem ledus un pēc tam tika draudēts suņa īpašniekiem par izrēķināšanos (starp citu tas turpinās!, jo Krugļikovs sūta savus draugus)!!! Un suni apglabāt dārzā (ka tu raksti) vai kur citur mēs diemžel nevaram, jo suņa līķa atliekas atrodas ekspertīzē jau mēnesi un apbedišanai mūms nedos!!! Gaidām tiesu!!!
Starp citu Andrejs- Krugļikovs tu esi mēsls un tavs teksts izklausas pēc "klīnikas" un šeit es rakstu tikai to, ko zinu 100%!!!un to var pieradīt!