www.sudzibas.lv Vigo Negrib mainīt kurpes ar brāķi

Vigo - Negrib mainīt kurpes ar brāķi

Nopirku rudens kurpes, kuram pēc mēneša salūza papēdis. Nesu atpakaļ uz veikalu, kur ļoti pretimnākošā veikala vadītāja teica, ka varēs apmainīt, bet piezvanīšot man pēc 3 dienām. Pēc 3 dienām nepiezvanīja, bet nākamajā dienā saņēmu ierakstītu vēstuli, ka ražošanas defekts nav konstatēts, bet viņi uzskata, ka bojājums radies braucot ar automašīnu vai remonta laikā, līdz ar to man neko palīdzēt nevarot. Jāsaka gan, ka ar auto neesmu braukusi un vienīgais remonts - nomainīti papēdīši. Nu re! Cīnīšos tālāk!

Z Zane 21.02.2006

Turpinu stāstu, kuru isāku 31. oktobrī. Redzu, ka kāds ir pacenties komentēt manu tekstu, un visnotaļ tas atgādina veikala vadības viedokli. Manas kurpes tika aizsūtītas uz TIRDZNIECĪBAS UN RŪPNIECĪBAS KAMERAS ekspertīzi (mani par to iepriekš neinformējot), un šī iestāde viennozīmīgi ir labvēlīga ražotājam, pārdevējam. Par to pārliecinājos arī noskatoties vakardienas TV3 "Bez tabu" reportāžu par citu cilvēku neveiksmīgajiem pirkumiem un eksperrtīzēm, kuras veiktas tieši šajā iestādē. Protams, ka ekspertīzes slēdziens bija man nelabvēlīgs. Skumji, ka pārdevējam ir tik daudz iespēju, kā panākt sev vēlamo rezultātu, bet labi, ka varbūt tomēr drīzumā tiks pārstrādāt PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS LIKUMS.

A Alla 06.07.2006

Kupila ja kak-to v Vigo wljopanci,a oni 4erez nedelju porvalisj. Vot eto ka4estvo. Ne pokupajte,dorogie ljudi, obuvj v Vigo!!!

Q q 26.02.2007

Vigo!!! Tā taču ir īsta šaraškina kantora!!! Nekādā gadījumā tur nevajag pirkt apavus!!!Kas attiecās par ekspertīzi - pieteikumā obligāti jānorāda, ka, ja tirgotājs nepiekrīt uzrādītā defekta esamībai un to atsakās novērst, EKSPERTĪZEI APAVUS NODOSIET PERSONĪGI! Pretējā gadījumā, būs kā Jums. Diemžēl, negodīgajiem tirgotājiem ir iespēja manipulēt ar šiem slēdzieniem... :(

R Rita 10.12.2007

Nopērkot apavus jebkurā normālā Rīgas veikalā, jums noteikti tiek piešķirta grantija no 6 līdz 24 mēnešu garumā (ka nu kura firma). Kad pērkat apavus vienmēr pārliecinieties, ka tie ir ideālā kārtībā ( vai nav kaut kur, kas atlīmēlies, ieplīsis, ieskrāpēts un tamlīdzīgi un vēl ļoti svarīgi ir abus apavus pielaikot un izjust vai tie jums ir ērti), tikai tad pērkat.Ja pēc neilga laika Jums ar apaviem ir kādas problēmas, tas ir, radies, kāds defekts, kas nebija pamanāms laikā, kad apavus pirkāt, noteikti ar čeku jāiet uz veikalu mierīgi un skaidri jāizstāsta situācija. Parasti, veikala darbinieks, vai vadītājs piedāvā veikala apmaksātu remontu (jums ir garantija), un ja apavi nav remontējami, ir kāds ražotāju brāķis, Jums piedāvās uzrakstīt prasījuma pieteikumu, kur Jūs izklāstīsiet savu situāciju un norādīsiet vēlmi apmainīt apavus pret citiem vai arī atgriezt naudu. Bet ja apavi ir cietuši no Jūsu neakurātās nēsāšanas vai to nekopšanas, veikals Jums nespēs vairs līdzēt. Un lai noskaidrotu patiešām kur un kādēl tas notika var tikai ekspertīzē. Tātad, ja Jūs esat pārliecināta, ka tas ir ražošanas brāķis, tad droši dodieties pie eksperta uz ekspertīzi, ja eksperts apstiprinās, ka tas ir ražotāja brāķis, veikals, kur pirkāt apavus, jums apmaksās gan jūsu izdevumus pie eksperta, gam apmainīs apavcus vai atgriezīs naudu, ko par tiem maksājāt.

Z Zaiga 22.02.2008

Es arī vairs nepirkšu tur apavus. Maniem ziemas zābakiem papēdis staigā,zolē uzradies caurums, var redzēt, ka tur ir papīri vien nevis normāla zole, kā tas tik acu apmāns. Meitas zābakam rāvējs saplīsa. Cik nu mēs ar tiem zābakiem pastaigājam, labi, ka ziema šogad nav. var vilkt pavasara zābaciņus,kurus pirku APAVU NAMĀ, un tfu, tfu, tfu-viss o.k. Līdz šim biju lābākās domās par VIGO, kaut ko citu varbūt tur var pirkt, tikai ne apavus.

I INTA 27.05.2008

Labdien cieniijamaas...
straadaaju jau veikalaa gandriiz gadu..necenshos juus apmaaniit ar labiem vaardiem, piespiest juus pirkt apavaus vai ko tamliidziigu. man pashai apavi visi ir no muusu veikalinjiem..esmu apmierinaata, un kaartiigi tos neesaaju, taadeelj neesmu no taam, kas suudzeesies par slikto kvalitaatiu! apavi ir jaakopj, uzmaniigi jaaneesaa un tad nekas slikts nenotiks!!! bet katrs peer to, ko veelas un, kur veelas! ja arii kautkas notiek mees tak apmaksaajam remontu un piedaavaajam apmainiit braakeetos apavaus pret jauniem. ar cienju -ES_

L Luize 25.06.2008

es ar par 75ls nopirku ziemas zābakus, men laika saplisa, aiznesu atpakal, salaboja, 2. dienā atplīsa atkal ajās pasās vietās! nesu atpakal, teicu, ka gribu jaunus.. dabūju.. mēru, skatos- uz labās kājas bumbulis! atsakos viņus ņemt, lai meklē citus, atrod vēl 1 pāri - mēru, atkal nav labi - lielas (uzkrītošas krokas!!) --> saku, ka neņemšu.. citu apavu nav, nadu nedod, manus zābakus atplēsuši, paņemu pie sevis, lai vēl vairāk nesaplēš, saku - gribu rakstisku atbildi uz manu iesniegumu, 10 d. laikā jāatbild, man atbildēja pēc mēneša, bet ar n-to reizu zvanīšanu un prasot, kur mana atbilde. es negribu neko no ta veikala, ne apavus, ne apgerbu, naudu nedod.. ko man darit? tgd neisu pati uz expertizi.. pati sameklesu un visu gaisu tur izosnasu. :)

veiksmi visiem, es jau vairak ka pusgadu ar vigiņemos! :(

I INTA 03.08.2008

nu tad neejiet vispaar tur nekaa pirkt!!! :(

T tatjana 28.08.2008

Neskoljko let nazad kupila letnie bosonozki, i cena ustroila (bili skidki). Cerez 2 dnja otorvalasj zastezka. Powla vernula bosonozki i mne vernuli denjgi. Bez vsjakih problem. Daugavpils.

G GaGaGa 28.08.2008

Tas Vigo... es vispar nesaprotu, kaa taadaa veikalaa paceljas roka pirkt zaabakus, kuri maksaa 75 Ls ???? Neparko un NEKAD es nepirktu un ari nepeerku, pa velti izteereeta nauda par tirgus varianta apaviem! Lielaakaa dala apavu ir no taas pasas Kinas... kaada runa var but tur par kvalitaati?! Bet iisti aadas apavi ir tikai uz rokas pirkstiem saskaitaami... tik vien paaris modeli un viss... kaadu laiku atpakal velejos stradat sajaa uzneemumaa, bet paardomaaju, bet so to interesantu gan uzzinaaju un arii par preceem ko tur tirgo.

R ReaL 28.08.2008

почему все уверены что это обувь бракованная, а не вы просто носить не умеете? Работаю в другом магазине, более дорогом и солидном, так вот люди мало того что обувь грязную приносят, так ещё и всегда уверены что это магазин виноват во всех неполадках, к вашему сведению обувь несут на консультацию к обувному эксперту, он же в свою очередь знает об обуви намного больше вас и может практически точно определить по чьей вине сломан каблук! Если вы недовольны, идите к защитникам прав потребителей и жалуйтесь...но поймите вы, что иногда действительно виноват не производитель!

V veronika 28.08.2008

Pati strādāju vienā no veikaliem!! Tur tiešām visi zābaki un kurpes ir brāķi, ko viņi iepērk no ķīnas par ļoti lētu naudu - tā ir tīrā laimes spēle tur iegādāties apavus, jo vienmēr ar viņiem ir problēmas, tapēc ka tie ir nekvalitatīvi, tas attiecas arī uz ādas apaviem, pati tur iegādājos ādas apavus, bet tā āda pēc 3 mēnešim izskatījās vienkārši briesmīgi!
Bet tomēr veikali plaukst un zeļ ar visiem brāķiem, tad padomājiet kāds ir uzcenojums!

Q qw 25.02.2009

Nu prāts ir tādos "caurumos" iepirkties...ieejot šinī veikalā roka neceļas kaut ko vispār apskatīt ..labi, katram sava gaume...vislabāk ir pirkt labā veikalā apavus, un uz atlaidēm, nākamajam gadam...apavi jāpērk labi, nevis ar spidigiem naglas papedisiem un apzeltitam plastmasas rozem, kur dermatins pirmaja salaa sasalts uz saluzt.

M millers 28.04.2009

ir tāda lieta, ka neviens jau JŪS nepiespiež pirkt tos apavus.Es piemeram esmu apmierināts

S Sirsniņa 04.06.2009

Es arī šajā veikalā esmu pirkusi gan kurpes, gan zābakus un ne jau vienu pāri vien, bet es nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu par šo apavu kvalitāti. Tāpat šajā veikalā esmu iegādājusies arī somu un apģērbus un arī viss ir normāli. Un tie kas šķendējas par Ķīniešu precēm ir jāzin, ka gandrīz ikviena prece pie mums Latvijā ir tikai no tiem pašiem nekvalitatīvajiem ķīniešiem. Es pirms gada iegādājos apavus bēdīgi slavenajā Eiroskor veikalā un tur nudien iegrābos, jo kurpes saplīsa jau pēc pirmajiem 100.metriem un tā nebūt nebija pirmā reize, kad šajā bodītē pirktie apavi pieteica ardievas jau pirmajās stundās un pie skaidrības šajā veikalā tik tiešām netiku. Bet vispār jāteic, ka tie, kas ņirgājas par tirgū pirktajām precēm dara nepareizi, jo ļoti bieži tirgū var iegādāties preci ar vēl augstāku kvalitāti nekā vienā dārgā ķesku bodē!

E eu 04.06.2009

vai kur jauki

š šeherezade 04.06.2009

Vispār jau arī es itin bieži iepērkos Vigo, ne tikai apavus, bet arī drēbes...nu man ir gadījies visādi, ir bijis, ka apavi pēc mēneša kaput, bet nu tās cenas nav īpaši augstas, tā kā lielu kreņķi neķeru un kā jau te minēja--Euroskorā ir salīdzinoši dārgaki apavi, bet nu tā kvalitāte ir ļoti apšaubāma, tad es labak tomēr palieku pie Vigo apaviem

Z ziņkāre 25.06.2010

Kā tur ir ar gumijas iešļūceņu kvalitāti, ko tagad (2010. jūnijs) tur pārdod? Varbūt kādai ir ko teikt šajā sakarā, lai pasargātu no iegrābšanās?

L Liene 04.10.2010

Padomājiet par kādām naudiņām jūs Vigo veikalā nopērciet apavus par 10lslīdz 30ls, bet kurā firmas veikalā par kvalitatīviem apaviem Jūs tik maz maksāsiet?cilvēks jau izvēlas pirkt lētu un sliktu vai dārgu un labu preci.paskatieties cik veikalā maksā pudele degvīns un cik Vigo veikalā zābaki, tāpēc nesaprotu tos cilvēkus, kas samaksā par zābakiem 10ls un tād iet uz veikalu "kasīties"man noplīsa zole utt.tik lēti apavi nav domāti ikdienas valkāšanai mitros laika apstākļos.

D Dīdī 04.10.2010

Nepiekrītu tev Liene. Es uz izpārdošanām Euroscor nopirku ziemas zābaciņus par 9.99 un novalkāju divus gadus, beigās atdevu sarkanajam krustam jo apnika:) bet veselus un ļoti labā stāvoklī. Tā ka tas ir ļoti individuāli.