Vigo - Algas

Vēlos pastāstīt par savu pieredzi, pieteicos darbam VIGO Dobelē, zinu, ka stāstu arī par visiem VIGO VEIKALIEM, jo reāli strādā pēc viena principa, jo ir viens direktors. Atnācu uz darbu, pat nebija intervija - nostrādāju 5h prašņāju vienīgo pārdevēju kas un kā, kādas algas.Kad viņa sāka stāstīt biju pilnīgā šokā, meitenes sev algu pelna pēc ietirgotā, sekojoši, visus ienākumus pus mēnesī paņemot inkasators un no tās dienas meitenes sev pelna algu, sekojoši, ja nav ietirgots nebūs alga, kā zināms Dobelē ietirgojumi ir ļoti slikti. Direktors pats melo, ka viss ir kārtībā, algas skaita arī caur bankas kartēm, kautgan pats iepriekšējai pārdevējai teicis, ka viss notiek tikai skaidrā naudā, un nav noteikt datums, kad alga tiks izmaksāta. Meitenes mainās ik pēc mēneša, vadītājas saņem tik pat cik pārdevēja, pēc tāda paša principa.Tāpēc neiesaku pieteikties VAKANCEI VIGO VIGO VEIKALOS, jo tur reāli nekas nav kārtībā.

D

D daiga9 03.08.2015

vispar attieksme Vigo ir graujosa!Vinam rieksa gars tiesas cels :)