www.sudzibas.lv Vigo Negrib mainīt kurpes ar brāķi

Vigo - Negrib mainīt kurpes ar brāķi

Nopirku rudens kurpes, kuram pēc mēneša salūza papēdis. Nesu atpakaļ uz veikalu, kur ļoti pretimnākošā veikala vadītāja teica, ka varēs apmainīt, bet piezvanīšot man pēc 3 dienām. Pēc 3 dienām nepiezvanīja, bet nākamajā dienā saņēmu ierakstītu vēstuli, ka ražošanas defekts nav konstatēts, bet viņi uzskata, ka bojājums radies braucot ar automašīnu vai remonta laikā, līdz ar to man neko palīdzēt nevarot. Jāsaka gan, ka ar auto neesmu braukusi un vienīgais remonts - nomainīti papēdīši. Nu re! Cīnīšos tālāk!

S Saule 14.08.2011

nu ja Liene, apavi pa 10-30 LS ir paredzēti, lai tos nopirktu un ieliktu plauktā un skatītos uz tiem.

Un vēl dārgi apavi nebūt nenozīmē, ka tie būs kvalitatīvi. Arī it kā labā veikala pirkti dārgi apavi var izjukt jau pēc mēneša.

Civilizētās valstīs tādu mēslu tirgotāji bankrotētu.

Es arī Vigo nopirku apavus un ziniet ko? Pēc nedēļas abiem atlīmējās zole. Un es nestaigāju pa purviem pa šķembotiem ceļiem, bet pa pilsētu. Labi Vigo tos apavus sataisīja, bet... pēc 2 dienām tiem atplīsa siksiņa. Es vairs netērēšu laiku, lai ietu skaidroties, es vnk tur vairs apavus nepirkšu.

Un starpcitu kurpes izskatījās stabilas un labi nošūtas.

Man gan vēl vieni zābacņi skapī stāv no tā veikala, bet man tos bail vilkt, ja nu kaklu nolaužu, ja tiem augstais papēdis nolūzt, jo es redziet nevis pa istabu ar ielas apaviem staigāju, bet atļāvos iedomāties, ka ar tiem pa ielu var staigāt.

K kaspars 11.10.2011

pagalam glupa tauta ar savām patērētāja tiesībām- mācieties nēsāt apavus akurāti ziloņi.