Viesu nams Annas - Slikts serviss

Svinējām kāzas.vieta super bet nu atieksme šausmīga.viss kas bija sarunāts nekas nebija izpildīts.par traukiem bijåm samaksajusi bet vinu kāzu dienā uz galda nebija.galdi pat nebija apklāti ar galdautiem.matrači un segas smirdīgas.gadu tiešam ne mazgāti ne mainīti.no grieztiem istabinās lija ūdens. mūzika... Tikai diski un ja skalāk tad slėdzas ārā tā aparatūra.usb aparatūra nelasa bet saimniece teica kad vis strādā.pirtniece-pilla vai nu narkotiku reibumā.es pati līgava no rīta lai nebūtu kauns no cieminiem kārtoju un vācu galdu un telpas.mazgāju toleti.mums par visu bija samaksāts bet vakara izrādijās kad par papildus spēlēm bērniem un kublu ārā ir jāmaksā.saimnice Kristīne uz telefona zvaniem neatbildėja.saimnice solīja daudz bet nu nekā no solītā nebija izdarīts.atieksme šokējoša.kārtības nekādas.organizācija 0...esmu vīlusies un manas svinības bija izbojātas.cilvēki lasat komentārus un padomājiet vai ir vērts īrēt šo vietu.:((