Viesu nams Annas - Krāpj klientus

Nevienam neiteiktu sviēt savas viesības šajā viesu namā. Jutos ļoti vīlusies un gala rezultātē vēl atklāti pataisīta par muļķi un nosaukta par meli. Attieksme no pašas Kristīnes un apkalpošana no saimiecēm vienkārši drausmīga (saimniece bija manāmi iereibusi un viesu apkalpošanas brīdī bija ne visai adekvāta). Uz galda bija uzklāti slapji (pat ne mitri, bet reāli slapji) galdauti, viesiem pat bija redzami slapji pleķi uz apģēŗba, kad tie bija atspiedušies ar ķermeni pret galda malu, glāzes nepietika visiem viesiem, karstajā ēdienā tika pasniegti sliktas kvalitātes kartupeļi (vizuāli jau tumši - sabojājušies), kā arī karstajā ēdienā vienkārši netika pasniegts viens ēdiens, proti, pildīta vista. Kā arī no pārējiem ēdieniem bija lietas, par kurām bija samaksāts, taču tās vienkārši netika pasniegtas uz galda. Uz manām pretenzijām tika vienkārši atbildēts, ka tā nav taisnība, šādi gadījumi viņiem nekad neesot bijuši un visi ēdieni tika pasniegti. Es saprastu ja man vienai tā būtu licies, ka kaut kas nav kārtībā, taču arī visi mani 26 viesi apstiprinājā ka karstajā ēdienā tika pasniegta tikai karbonāde un vistas tur nebija un arī par aukstā galda sortimetnu saņēmu apstiprinājumu, ka ēdienkartē paredzētie un apmaksātie ēdieni nebija... Lasot augstāk redzamās atsauksmes saprotu, ka tā ir normāla prakse šajā viesu namā. ...Man tiešām bija kauns viesu priekšā un jutos vīlusies par sabojātiem svētkiem. Es neko vēl neteiktu, ja produkti būtu bijuši, bet, piemēram, vienkārši mazāk - nu lai jau! Katram savs bizness, kā nokost lielāku kumosu sev par labu taču tik atklāti krāpt klientus un vienkārši produktus nesgatavot un nepasniegt galdā!!! Saku lielu fuj!!! No sirds iesaku pameklēt citu viesu namu un nebojāt sev svētkus organizējot tos šajā viesu namā!