www.sudzibas.lv Viasat Patstāvīgi krāpj klientus

Viasat - Patstāvīgi krāpj klientus

...Viasat - turieties tālāk no šī kantora savadāk nosaukt nevar, viņi pat slēpj savas adreses lai viņus klienti netraucētu, pēc būtības neatbild ne uz vienu jautājumu pa tālruni vispārīgi un mānot.
Līgums sadarbības - grābeklis...kur neizlasi visur klientam pa pieri naudas izteiksmē.
Laupītāju banda bez atbildības jeb kādas esiet uzmanīgi un nesasienaties ar afēristiem ...
Ne par velti visi veikali RIMI, MAXIMA ir atteikušies no viņu Viasat komplektu pārdošanas - apkrāpto cilvēku dusmas, emocijas apnnokušas visiem !!
mikoskopiski uzrakstītā līguma teksts lai cilveki nevarētu izlasīt līguma saturu, kad cilvēks parakstīja un sak izjust ka ir apkrāpts gan ar kvalitāti gan materiāli ir par vēlu tik maksā tik... Līgums ir diskriminējošs ir piekopts tikai Viasat intereses klients kā muļķītis- dod tik naudiņu bāleliņ...

J

R rustams 06.05.2009

pilniigi tev piekriitu, kraapshana vien ir

U Uģis riktigais 07.05.2009

Nu, bet es to jau sen saku...

E elina 07.05.2009

Bet paši cilvēki labprātīgi šo līgu parakstīja. Neviens ar varu nespieda. Nezināšana vai nesaprašana neatbrīvo no atbildības. Ja kas neapmierina, lauziet līgumu, bet beidziet čīkstēt.
Un kas tas vispārpar sviestu, kādēļ jāslēdz tā TV? Skatieties LTV1 un būs labi.

N Nika 07.05.2009

Mums piezvanīja Viasat pārstāvis, pierunāja ierīkot pieslēgumu un pat bez parakstīta līguma, balstoties tikai uz telefoniski dotu piekrišanu, atsūtīja kartīti. Pēc kāda laiciņa tika atsūtīts arī līgums un rēķins ar piebildi, ka nenomaksāšanas gadījumā tiksim nodoti Kredītreformai!!! Nenācās viegli pierādīt, ka pieslēgums nemaz nav ierīkots. Gan zvanījām, gan braucām uz Maskavas ielu, līdz tikām vaļā. Ceru, ka uz mūžīgiem laikiem...

J Jānis 07.05.2009

Krāpnieki tas par maz teikts, man kolēģis iekrita uz 400ls, sīkumus neklāstīšu, bet kam ir bijusi darīšana ar viasat sapratīs, no viņiem pat atkratīties ir problemātiski.

J jo 07.05.2009

Nika
Tas nekas ka atsutija rekinu un ligumu, tu taksh neparakstiji to ligumu, lidz ar to viniem nau nekadu tiesibu tev kautko pieprasit!Kur nu vel likt kredit reforma! Par tadu ricibu vinjus var iesudzet tiesa un tu bez problemam vinnetu! A ja nu parakstiji un aizsutiji atpakal tad ...

U Uģis riktigais 07.05.2009

Es saku tā-televīzija par maksu-tas ir sviests.Ja man prasa naudu par to, ka visu dienu nesēdu pie TV, tad es labak skatos pa logu laukā-krāsaina bilde, nekas nešķībojas, skaņa arī ir, jaunakās ziņas-gan vietejas, gan tālakas.Arī ziepju operas brīžam rāda par dažādām tēmām...un ietaupu elektribu.

E elina 07.05.2009

To nu gan nestāstiet, ka tā TV maksā Ls 400, -. Tad tauta ir galīgi traka, ka maksā tādu piķi par TV:))
Arī man vairākas reizes zvanīja Viasat, bet es atteicu, priekš kam.

Tādi paši jefiņi ir tie, kas pērk putekļusūcējus par Ls 2000, -. Paši vainīgi, tagad maksājiet veseli:)

D Daina 07.05.2009

Nezinu man ir VIASAT un nav problēmu maksāju godīgi ap 9Ls mēnesī, kvalitāte vairāk kā apmierinošaun neviens nekādas papildu maksas neprasa,

L Laura Niedr'ote 08.05.2009

nesaproto, kur probleema? esmu jau vairakus gadus kients un arii man nav ne mazaako suudzibu, viss ir kaartiiba;)

A apins 12.05.2009

Līguma rakstīta maksa 15ls, paiet kāds pus gads, pēkšņi skatos, ka neiet tv. nu neko darīt - zvanu viasat, šamējie saka, ka neesmu nomaksājis rēķinu. kā gan es varētu būt nenomaksājis, ja man internetbankā ir automātiskā rēķinu apmaksa? neko - skatos jauno rēķinu - 17ls. ne par ko. šamējie sāka draudēt arī ar kreditreformu, pasūtīju dirst pateicu, ka iesūdzēšu tiesā par vienpusēju līguma maiņu un pēkšņi visas problēmas noplaka - bija vecā cena un nekas savādāk nenotika. tik žēl, ka jābendē savi nervi, lai kaut kas maz notiktu...

J jolanta 13.05.2009

Mums arī mūždien problēma problēmas galā saistībā ar šo iestādi.Gaidam līgumā paredzēto datumu, lai varētu atteikties no viņiem.Jo viņi nebrīdinot pagarina termiņus bet kad jau nogulēts tad ir par vēlu pēc pašu vēlēšanās atteikties, jo noteikumus diktē vienīgi viņi, bez klientu vēlmēm, esiet uzmanīgi, silti neiesaku:)

B Benita 16.05.2009

Nez kāpēc man ar Viasat viss ir o.k. un arī tie, kas apkalpoja mani kā klientu, vienmēr izrādījās laipni un visu nokārtoja. varbūt esmu kāds izredzētais? :)

K koma 25.05.2009

Ar viasat ir tā kamēr tu no viņiem natsakies tikmēr problēmu nav . a tiko tu paziņo ka partrauc ligumu tad sākās, aizsūti viņiem faksu vai vēstuli ka atsakies a šie tik atbild ka neko nav saņēmuši un tik sūta reiķinus

C chans 17.07.2009

ja godīgi pilda līgumā rakstītos punktus, ar viasatu viss ir vairāk nekā labi. vismaz MAN

A Andris 21.07.2009

Kurš man var droši ieteikt - pieslēdz VIASAT un tev viss būs oki ? :(

O Omletis 09.08.2009

Andri, es Tev varu ieteikt. Man ir Viasat zelta pakete, maksāju mēnesī 9, 90ls + 1x gadā 10ls par karti. Kanāli ļoti labi, ir Animal Planet, pēdējais jaunais, kas parādījās ir National Geogrpahic HD versijā ( ar viasat plus HD dekoderi). Problēmu ar rēķiniem nav, viss atvelkās automātiski. kabeli ievilkt manās mājās būtu visai problemātiski, tāpēc šķīvis ir labākais risinājums. par ko varu piekasīties ir tas, ka varētu likt vēl vairāk jaunu kanālu klāt.

C cainiks 12.08.2009

a kaa taat atteikties var, moŠ kaac zin cik buus jaasamaksaa?

I ilva 03.09.2009

..arī man ir problēmas ar šo iestādi jau divu gadu garumā...silti neiesaku sapīties ar šo sabiedrību pēc tam maksāsiet viņiem kaut arī pakalpojumu nebūsiet saņēmis.Pilnīgi piekrītu Jānim, arī es visam tam esmu gājusi cauri.Ar zvanīšanu galīgi garām, tikai sūtiet ierakstītas vēstules, lai pēc tam Jums būtu pierādijumi. Un lasiet ko parakstiet, jo Viasat līgums ir sastādīts tikai firmas labā bet klientam nav vispār nekādu tiesību, viņam ir tikai tiesības un pienākums maksāt. Labāk iesaku nopirkt satelīta uztvērēju (tikai ne no Viasat)- samaksāsiet vienreiz un pēc tam bez problēmām un jebkādām maksāšanām un nervu bendēšanas varēsiet skatīties TV. Parakstot līgumu ar šo iestādi un neizlasot viņu mikroskopiski sastādīto līgumu esmu pazaudējusi ļoti daudz laika un galvenais savus nervus.Kā izdzirdu vārdu Viasat tā šermuļi cauri noiet. CILVĒKI ļoti iesaku ja nevēlaties sabeigt savus nervus, neslēdziet nekādus līgumumus ar VIASAT!!!

E Egons 19.09.2009

Man ir reāls naids pret to kantori, kas vēl tagad masīvi reklamējas un zombē tautu, cenšoties izsist no šitā tirgus visu cik vien var, skaidri apzinoties, ka tauta ir maksātnespējīga un tad naudu iekasēt ar Credireform palīdzību. Ja būtu kāds uzņēmīgs jurists, kas šito kantori papurinātu pa tiesām, tad es toč ziedotu naudu šitam pasākumam!!! Un varbūt sametamies naudu un uztaisam antireklāmu TV?