www.sudzibas.lv Viasat Patstāvīgi krāpj klientus

Viasat - Patstāvīgi krāpj klientus

...Viasat - turieties tālāk no šī kantora savadāk nosaukt nevar, viņi pat slēpj savas adreses lai viņus klienti netraucētu, pēc būtības neatbild ne uz vienu jautājumu pa tālruni vispārīgi un mānot.
Līgums sadarbības - grābeklis...kur neizlasi visur klientam pa pieri naudas izteiksmē.
Laupītāju banda bez atbildības jeb kādas esiet uzmanīgi un nesasienaties ar afēristiem ...
Ne par velti visi veikali RIMI, MAXIMA ir atteikušies no viņu Viasat komplektu pārdošanas - apkrāpto cilvēku dusmas, emocijas apnnokušas visiem !!
mikoskopiski uzrakstītā līguma teksts lai cilveki nevarētu izlasīt līguma saturu, kad cilvēks parakstīja un sak izjust ka ir apkrāpts gan ar kvalitāti gan materiāli ir par vēlu tik maksā tik... Līgums ir diskriminējošs ir piekopts tikai Viasat intereses klients kā muļķītis- dod tik naudiņu bāleliņ...

J

L leons 07.11.2009

No viņiem pat atkratīties ir problemātiski...Viedi vārdi.
Vīņu pamatmītne ir Zviedrija.
Viņi latviešus uzskata par nēģeriem
Attiecīgi uzvedas latviešu vagari Rīgā.
Necieņa. Naudas izspiešana par nesaņemtu pakalpojumu.
Šodien 071109 Nosūtu viņiem videokarti un lūdzu Dievu, lai viņi bankrotētu.
Pat zvanīšana viņiem atņem, laiku, nervus un naudu!

L leons 09.11.2009

Nakādi nesaprotu. Kā "VIASAT" var pastāvēt pie tik daudzām sūdzībām?
Man jau otro mēnesi pienāk rēķini.Esmu viņiem elektroniski un rakstiski ar ierakstītu vēstuli iesniedzis iesniegumu, ka pārtraucu ar viņiem sadarboties.
Karte arī ir bloķēta divus mēnešus.
Rēķini un draudi uzsūtīt rīkļu rāvējus- parādu piedziņas firmas turpinās.
Vai tiešām Zviedri uzskata, ka te Latvijā visu var darīt?
Vai tiešām latviešu līdzinātāji bandītiem, kas sēž VISAT Latvijas nodaļā domā, ka var nesodīti laupīt Latvijas iedzīvotājus?
Aicinu bloķēt zviedrijas preces.
Aicinu ignorēt viņu bankas.
Nebraukt uz zviedriju tūrisma braucienos.
Sūtīt protestus uz Zviedrijas vēstniecību.
Iesniegt iesniegumus Latvijas Ģenerālprokuratūrai.
Iesniegt iesniegumus Patērētāju aizsardzības birojam.
Pieprasīt Zviedru tūristus-Brīvības pieminekļa apčurātājus sodīt sevišķi bargi.
Pieprasīt atjaunot nāves sodu Zviedru pedofīliem- latviešu bērnu izvarotājiem.
Atgādināt visiem vēlreiz kā zviedri izdeva mūsu karavīrus Staļina bendēm pēc 1945 gada.
Varbūt tas liks bankrotēt zviedru firmai VIASAT un zaudēt darbu viņu ielikteņiem-latviešu pakalpiņiem.

Z zane 09.11.2009

ticiet man ar viņiem ir problēmu...tad kad vēlaties lauzt līgumu...e-pastiem neatbild, sazvanīt nevar nevienu, faksiem ar neatbild, bet rēķinus tik sūta un sūta kaut vai līguma termiņš sen jau beidzies.. problēmas ar Viasatu visiem bus, uz to gatavojaties.

š šeherezade 09.11.2009

Man Viasat ir jau trešo gadu---nekādu problēmu!!!Par kādiem mikroskopiska lieluma burtiem līguma beigās iet runa, es neko tādu slepenu savā līgumā nevarēju atrast!!!Tagad, kad Lattelecoms(arī viņu TV ir manā mājā)vairs nerāda mums Tv3, tad Viasat to var redzēt, tad kādas problemas???Super filmu kanāli, katru dienu ir ko skatities!!!Nezinu, ko citi var te ņaudēt--laikam jau tie ir tie paši, kas arī kredītsaistības negrib pildīt, tad nu visa pasaule vainīga!!!

E Ebony 09.11.2009

šeherezade, pilnībā piekrītu Tev. apnikuši tie, kas te savās problēmās vaino Viasat.paši paņem entos kredītos par ūberkrutajiem tv, pieslēdz entos kanālus un tagad vaimanā...

F firness 13.01.2010

Ranshe platila za viasat 15.50 kaiztsja uze ne pomnju, kak toljko oni povisili osenju 2009, reshila otkazatsja, zvonju i govorju xochu ot vas otkazatjsa, primite zajavlenie, oni srazu mi vam mozem predlazitj za 9.90 :) ja soglasila, dogovor prislali chto na 9.90 vsjo ok...
nado toljko postrashitj...:)))
P.S. u tex u kogo dogovor ne istjok naverno, takoe ne projdot...

L lalala 07.04.2010

Nja pec sudzibu daudzuma netā var noprast cik vis ir labi ar Viasat, tie kuri raksta ka ir ok drosvien paši no tās iestādes vai ari pagaidām veicās, BET NO SŪ...M NEIZBĒGT.

B Bite 12.04.2010

- Bieži draugi mani aicina kompānijā uzspēlēt golfu, bet es vienmēr atsakos, jo neuzskatu golfu par īstu vīru sporta veidu. Es labprātāk palieku mājās un piemēru sievas kleitas.

G Gvido 31.08.2010

Aprīļa mēnesī man kā patstāvīgam VIASTA klientam telefona sarunā piedāvāja bezmaksas iegūt papildus dekoderu. Protams saprotot, ka nekā nav bez maksas noprasīju vai tiešām tas ir bezmaksas un kādas ir sankcijas ja vēlos no tā atteikties. Uz ko man atbildēja ka jebkurā laikā varēšu atgriezt uztvērēju un nekādu sankciju nebūšot.
Protams tagad, ka esmu nolēmis noskaidrojas ka tomēr sankcijas ir ... ok pats vainīgs neizlasīju visu līgumu... bet tomēr telefoniski mani maldināja.
Visas viasat sarunas tiek ierakstītas, tagad esmu pieprasījis šo te telefona ierakstu, lai pierādītu savu taisnību.

Bet ar to es negribu visu beigt es vēlos, lai visi viasat piekrāptie atsaucās uz šo ziņojumu. un kopa organizētu masveida Internet kampaņu pret viasat.
Ir cilvēki kurus varam uzrunāt un lūgt lai atslēdzās no ši pakalpojuma sniedzēja kā arī domāju ja mēs savākt pietiekami lielu cilvēku masu Baltkoms vai Izzi vel naudu iedos, lai šo konkurentu zem ūdens pagrūstu. Gribi piedalīties PIRMAJĀ PRET KORPARATĪVAS BEZATBILDĪBAS KAMPAŅĀ ? piesakies [slēpt]@gmail.com

Bloggeri, Tweetotāji, un citu socialo tīklu darboņi atsaucieties kopā mums tas izdosies! Piedodiet beidzot kādam kārtības jāievieš.

PĀRSUTIET AICINĀJUMU TĀLĀK!

R Raivo 19.09.2010

Sākot ar 15.09.2010 Lattelelecom virszemes digitālajā televīzijā 10 jauni kanāli, kā arī jauns sadalījums tematiskajās pakās, kur, noteikti katrs atradīs sev ko skatāmu un pats galvenais - nosacījumi un cenas, kur katrs atradīs sev ko piemērotu.
Sīkākai informācijai rakstiet - [slēpt]@inbox.lv Lattelecom personīgais klientu konsultants

L Linda 19.09.2010

viasatam ir pizdec, ar vinu mahinacijam nodarbojas ekonomiska policija, nemaksajiet siem zagliem vairs neko:)