www.sudzibas.lv Viasat Krāpnieki

Viasat - Krāpnieki

VIASAT labāk neņemt nekad - pietiek izlasīt viņu līgumu kad kļūs skaidrs ka problēmu būs daudz, bet ja vispirms paraksta un tad lasa jau ir par vēlu. Bet lai būtu vēl jautrāk Viasat aparatūra ko itka pēc akcijas dod bez maksas - ir derīga tikai miskastei, tik sliktu aparatūru pat krievi neražo, bet viasat kaut kur izrok. Un galvenais ka nevienu citu likt nevar jo redziet kartes kas atļauj legāli skatīties TV ir piesietas pie konkrētā brāķa ko viņi sauc par uztvērēju. Pašu darbinieki ir nekompetenti un izskatās ka viņus vēl speciāli trenē kā labāk tēlot muļķus. No vairākiem zvaniem ar jautājumu kas notiek pārsvarā ir atbilde es nezinu un/vai dators nestrādā un ieteikums izslēgt to brāķi uz ne mazāk kā 20min no visiem vadiem un strāvas (dažreiz palīdz). Un pēc šādas kompānijas darbības amatpersonas brīnās kāpēc Latvijā pieaug pirātisms, drīzāk jājautā kurš normāls cilvēks pēc šādas attieksmes vēl gribēs legāli godīgi maksāt.

D

R Raivo 19.09.2010

Sākot ar 15.09.2010 Lattelelecom virszemes digitālajā televīzijā 10 jauni kanāli, kā arī jauns sadalījums tematiskajās pakās, kur, noteikti katrs atradīs sev ko skatāmu un pats galvenais - nosacījumi un cenas, kur katrs atradīs sev ko piemērotu.
Sīkākai informācijai rakstiet - [slēpt]@inbox.lv Lattelecom personīgais klientu konsultants

A antiviasat 20.09.2010

nemaksaajiet nekadus mistiskos rekinus, tas viss ir blefs no viņu puses.IR JABRAUC UZ VINU OFISU UN JARUNAA, VISU VAR ATRISINAAT.RUNAAJU LAMAJOS 30 MIN, TAD VINI PIEZVANIJA KKADAM CILVEKAM KURS TEICA LAI ANULE MAN IZRAKSTITO REKINU, TAS VISS 4MIN LAIKAA, SAPRATU KA TAA IR TIKAI SPELE AR LETTICIGAJIEM.LAI VEICAS !!!

E EX klients 05.10.2010

Ir pavisam traki ar to viasat. Tieshaam shie ir BLĒŽI. Man pat kad chigaans grib paardot kaadu ''kozhanuju kurtku'' raadot visaadus trikus ka tjipa- smatri njegarit utt. juutos labaak tad kad no viasat pazvana un piedaavaaa pagarinaat liigumu veel uz 2 gadiem, bet es nee shoreiz PASS tos 15.50 es labaak alinjus nopeerku lielaaka jeega buus vai arii bezjeega vai driizaak besfilma :). Un piedevaam ar vinjiem runaat ir bezjeegaa, es kaadu pusstundu runaaju, iisteniibaa vinji runaaja uzbaaziigi un pat taa ka man jaajuuutas vainiigam par to ka es negribu pagarinaat liigumu, un kaadas reizes 50 pateicu -NEE PALDIES . Es jau saaku domaat par pashnaaviibu, ja tas veel turpinaatos :)Vinjus iisteniibaa jaasauc par UZBĀŽŅIEM nevis VIASAT. un ja mana sieva straadaatu tanii uzbaazhnju kantorii tad es no vinjas shkirtos :)
Bet par cik latvijaa ljoti biezji sastopami taadi lopi un pie vinjiem ir jau pierasts un ir atkosti, tad to visu var uztvert arii ironiski pasmejoties.

K klientsNr.875288 30.11.2010

Man ir apnicis strīdēties ar VIASAT par nekvalitatīvām pārraidēm un blēdībām kādā veidā lika parakstīt līgumu Atskrēja kurjers uz pāris minūtēm, kurš neko nezināja un negribēja zināt.Teica:"Steidzīgi parakstiet, vai es braucu projām" Vēlāk izrādās. ka maksājumus liek maksāt mēnesi uz priekšu par vēl nebijušām pārraidēm un vēl pilnīgi nekvalitātīvām. Protams nemaksāju un man telefonā nepārtraukti nāk izziņas, ka esmu parādā. No jaunā gada atteikšos un tad lai mani sūdz, Kā redzu, neesmu vienīgais neapmierinātais LATTELEKOMS rāda normāli!!!

L LLL 04.02.2011

slavenais "VIASAT" pēdiņās! viņi tiešām ir krāpnieki, neticiet un neņemiet, jo gadījums mums bija tāds.tad kad sniegs uzkrita uz viasat sķīva un nolauza galviņu, viņi atteicās braukt pārbaudīt un teica, ka esot mūsu vaina un mūsu problēma, bet naudu tāpat maksājam jau 4menešus neredzu tv ...bet maksāt vajag un atteikties no VIASAT nevar..Takā padomājiet pirms izvēlaties viasat.vai tas ir to vērts dāvināat viņiem naudu un paši beššāāāāā! ar cienu Liene.

Z Zinaida 04.02.2011

Nado polatj ih nahui, i vsjo!

ā Āris 21.03.2011

Šitādu krāpnieku kantori manas acs vēl nav redzējušs...
Nepietiek ar mistiskiem reķiniem kas aug katru gadu-lai gan jaunajiem klientiem pakalpojums ir uz pusi lētāks, līgumu pārtraukt ir ļoti grūti jo katram argumentam ir izstrādāts pret arguments.
GRIBETU BRīDINāT TOS KAS NEM TāSAUCAMO DāVANU HD DEKODERU punktā 9.4 ir iespējams to atgriest BET ATCERIETIES TAS JāDARA PERSONīGI IERODOTIES RīGA KALNA IELā 2.
Tā ka publisks FUI viasat jeb visu cieņu smalki izstrādātam krāpšanas plānam ko īsteno viasat.

H Hronos 17.05.2011

VIASAT patiešām izskatās pēc blēžu firmas. Reiz mēģināju tikt no viņiem vaļā, biju Maskavas ielā 322. Laikam jāņem vērā Al Kapones atziņa, ka ar labu vārdu var panākt daudz, bet ar labu vārdu un revolveri daudz vairāk. Starp citu, šai lietā savs vārds būtu sakāms PATĒRĒTāJU AIZSARDZPīBAS BIROJAM, taču nez vai šī iestāde spēj ko vairāk kā aizliegt tirgot puvušus banānus. Vēl jāpiebilst, ka VIASAT tirgo šādus puvbušus banānus – ja tulkojumi krievu valodā ir atzīstamā līmenī, tad titri latviešu valodā turpat ir vienkārši nejēdzīgi. Vai tā ir tikai necieņa pret latviešu valodu?

H HELENAG 18.12.2011

ARI AR šO FIRMU VISU VAR SAKARTOT.

Ja labi pacenšas, bet tā iekārta tiešām ir garām k...nenostrādāja menedžeri, tas viss ir vakardiena, žēl ka paši izmet naudu vējā nekompetents pirkums, bet firmai nav nekāda vaina, jo tas ir darbs un bizness, lai veicas.