www.sudzibas.lv Viasat Krāpnieki

Viasat - Krāpnieki

VIASAT labāk neņemt nekad - pietiek izlasīt viņu līgumu kad kļūs skaidrs ka problēmu būs daudz, bet ja vispirms paraksta un tad lasa jau ir par vēlu. Bet lai būtu vēl jautrāk Viasat aparatūra ko itka pēc akcijas dod bez maksas - ir derīga tikai miskastei, tik sliktu aparatūru pat krievi neražo, bet viasat kaut kur izrok. Un galvenais ka nevienu citu likt nevar jo redziet kartes kas atļauj legāli skatīties TV ir piesietas pie konkrētā brāķa ko viņi sauc par uztvērēju. Pašu darbinieki ir nekompetenti un izskatās ka viņus vēl speciāli trenē kā labāk tēlot muļķus. No vairākiem zvaniem ar jautājumu kas notiek pārsvarā ir atbilde es nezinu un/vai dators nestrādā un ieteikums izslēgt to brāķi uz ne mazāk kā 20min no visiem vadiem un strāvas (dažreiz palīdz). Un pēc šādas kompānijas darbības amatpersonas brīnās kāpēc Latvijā pieaug pirātisms, drīzāk jājautā kurš normāls cilvēks pēc šādas attieksmes vēl gribēs legāli godīgi maksāt.

D

L liiga 19.06.2008

Ar VIASAT tiešām labāk nesapīties. Problēmu tiešām būs daudz. No VIASAT pat normāli nevar atteikties. Pazvanīju un atteicos no viņu piedāvātajiem pakalpojumiem. Samaksāju pēdējo rēķinu un nelikos vairs nezinis. Rēķini arī vairs nenāca, bet pec laika vēstule no CREDITINFORM par parāda piedziņu VIASAT. Zvanu uz VIASAT un prasu, kas par lietu, bet tur man atbild, ka vajagot līgumā lasīt arī to, kas rakstīts ar maziem burtiem. Izrādās, kamer tu to karti neesi nosūtījis un uzrakstījis rakstisku iesniegumu par atteikšanos no viņu pakalpojumiem un aizsūtījis viņiem tu joprojām esi VIASAT klients, tas jau nekas, ka signālu atslēdz un programmas tu neredzi. Prasu vai tad nevarēja pazvanīt un pateikt. VIASAT man atbild ka esot zvanījuši, bet neviens neatbild. Muļķības. Nebija nekādi zvani. Labi sazvanīt nevar, bet adrese ta nemainās, būtu sūtījuši kaut tos pašus rēķinus, vismaz laicīgi būtu domājusi, kas par lietu, nevis šitā vilcinat laiku. Beigās dabūju samaksāt CREDITINFORM par četros mēnešos nesaņemtiem pakalpojumiem. Tā kā ar VIASAT labāk nesapīties.

L Lita 19.06.2008

Man arī bija problēmas ar Viasat, jau laicīgi viņiem paziņoju gan rakstiski, gan zvanot, ka nevēlos saņemt viņu pakalpojumus, divi gadi ir pagājuši, pietiks. Viņi tā pat atsūta mistisku rēķinu, kur ir paņemta kartes gada īres maksa par 2008 gadu, kau esmu pārtraukusi saņemt šo pakalpojumu, kaut solīja ka visu nokārtošot un nebūs jāmaksā. Par cik reiķinu atvilka automātiski, protams naudu atvilka, pēc nedēļas zvana un saka lai sūtot jaunu iesniegumu, ka es vēlos, lai man atgriež to naudu, iesniegumu aizsūtiju mēnesi atpakaļ, neviens tā arī neko nav atmaksājis. Tiešām ar Viasat nevajag saistīties.

S sandis 02.07.2008

man ir identisks Liigas gadijums, iznemot to ka CREDITINFORM nemaksaju, novilku gadu, peksni CREDITINFORM pazuda un atkal uzpeldeeja Viasat ar kautkadiem mistiskiem 280 ls, ar piebildi ka varot meginat vienoties par izdevigakiem noteikumiem, protams nereageju, pec 3.menesiem zvans uz sievas tel.nr (kurs nav fiksets Viasat, lai gan uz manu fikseto nr kadreiz esot bijis zvans kuru neesu sanjemis), Viasat operators(pec balss runaa negribot)saka ka man jasamaksa steidzami apm. 18ls, mana skatijuma Viasat ir viena liela krapnieku grupa

J Jance 09.07.2008

Tāpēc man laukos ir UniSat šķīvis. Nopērk, uzliek, un nav vairs jamaksa, tur tikai nav kodētie kanāli... toties Viva muzikals vācu kanāls ir.. RTR Planeta ORTR. vācu valoda eurosport. Euro news... franču, itāļu, angļu, vācu kanāli...

L Laimonītis 29.10.2008

Mīļā latviešu tauta, tad kāpēc vispirms Jūs novelkat bikses un pēc tam domājat ''A kas tagad būs'' - kuru pirmo? Otrā pusē līgumam skaidri un saprotami viss ir rakstīt, kuru pirmo un kādā kārtībā... Izlasi visu un tad rauj bikes nost :)

L Laimonītis 29.10.2008

L Ljubi4ka 03.11.2008

Ja velaties atteikties no kada pakalpojuma atceraties, ka jebkura vieta (ari Viasat) ir jaraksta iesniegums un kura pamata var tikt veiktas talakas darbibas, ar to ka Jus piezvanijat un pateicat "es atsakos" nepietiek, janoved sis lietas lidz beigam un japarliecinas, ka tiesam vairs neesat klients, lai pec tam nebutu brinumu no Creditreform utt.

I Iekritis 10.12.2008

Es par nelaimi noslēdzu līgumu un pēc pusgada sāka pienākt dīvaini rēķini - katrs ar savādākām summām un tagad pat pieprasa apmaksāt pakalpojumu trīskārši - tikko apmaksā mēnesi tā par to pašu mēnesi rēķins atkal klāt un summa lielāka un pēdējais ir vispār kronis - pienāca paildus rēķins par pusgadu un prasa vēl 100Ls pa virsu. Ar viņiem runāt bezjēdzīgi - skaka ka viss kārtībā tā tam jābūt - un nekādi nekomentē šādu acīmredzami neloģisku zagšanau.

A anita 12.01.2009

Nekad nesaistieties ar šo blēžu baru.
Pieslēdzot VIASAT tika minēta viena summa, rēķini nāca par lielāku summu, kura bez brīdinājuma palika arvien lielāka-no 6.90 uzauga līdz 13.40 Ls.
Otrajā līguma gadā rēķinus sūtīja pusgadā reizi.Atsūta rēķinu uz Ls 70 vai vairāk un maksā.Kad zvanīju, lai pasūdzētos par dīvaino rēķinu sūtīšanu, atbildēja-tā nevarot būt, sūtot katru mēnesi.

I Inga 12.01.2009

Jā man nesen zvanīja uz mobīlo telefonu un piedāvāja savus pakalpojumus, kad pajautāju kur dabujāt manu telefonnumuru iestājās klusums klausulē un tad izdvesa ka tas esot komercnoslēpums kur viņi manu zelta zivtiņas nr.dabūjuši! :) bet vienalga stāstīja cik labs viņu pakalpojums viss bez maksas un mēnesī tikai 6, 90 jāmaksā es vēl sāku domāt varbūt paņemt, bet tagad palasot ko jūs te sakat nu nē paldies labāk turpināšu savus Baltcom kanālus skatīties!!!

V vards 25.02.2009

Tiešām nenormāli krāpnieki!
Ja viņi piedāvā savus pakalpojumus pa velti - neņemiet! Kad gribēsiet atteikties no viņu pakalpojumiem, vajadzēs dzelzs nervus un daudz brīva laika. Un rēķinieties, ka tiksiet mānīti un krāpti par to, ka Jūsu dokumenti nav pareizi noformēti, vai ne tā iesniegti unviņu speciālisti neko nav saņēmuši. Galvenais, ka katram VIASAT darbiniekam būs citādākas prasības!
Klientu apkalpošana tur vispār ir zem katras, sevi cienošas kompānijas goda. Tā, ka es secināju, ka šajā kompānijā strādā KRĀPNIEKI, kuriem ir pilnīgi vienaldzīgas, klientu vēlmes.

J Jana 01.03.2009

Tagad pate cinos ar VIASAT.Kompanija, kura tiesam pelna uz cilveku letticibas.Tad, kad nespejam atrisinat manu problemu, man saka varat samaksat 160ls un atteikties no musu pakalpojumiem(logiski, neko netaisos maksat).Somenes atnaca mistisks rekins, bet miera neliksos.Sodien pat rakstisu sudzibu uz Pateretaju tiesibu aizsardzibas centru, nezinu, vai tas, ko dos, bet zinu vienu- lidz ko beigsies liguma termins, nekavejoties atteiksos no vinu""izdevigajiem"" pakalpojumiem. Krapnieku firma.

D Dace 01.03.2009

Nav jau jāgaida kamēr līgums beigsies. Šis ir unikāls gadījums. Līgums ir mainīts (cenas)tātad nav derīgs. Tas nekas, ka pacēla PVN nevis abonēšanas maksu. Līgumu mēs slēdzām uz konkrētu summu katru mēnesi. Ja summa tiek mainīta jums tai ir jāpiekrīt, ja nepiekrītat attiecības ar VIASAT beidzas un piedevām, pēc LR likuma jūs to varat darīt bez sankcijām, soda maksām, atlaižu atmaksām, abonēšanas samaksai par atlikušajiem mēnešiem utml., kas minētas līgumā. Jo attiecīgi punkti viasat līguma ir pretrunā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Starp citu, neskaidri definētie punkti tiek atdzīti par labu patērētājam nevis pakalpojuma sniedzējam, bet tas pat neattiecas uz šo gadījumu. Jautājumu gadījumā zvaniet uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Un pirmajā brīvajā brīdi ar mierīgu sirdi prieka vēsti paziņojiet VIasat, ka viņi ir zaudējuši vēl vienu no daudziem, kas vēl aizies. Ja VIasat būs jautājumi, lai viņi zvana PTAC.

D Dace 02.03.2009

Plabošu pati sevi, paaugstinājās ne tikai nodoklis, bet arī abonēšanas maksa.

N naivais 12.03.2009

Ar viasat stulbo kantorīti ir vēl sviestaināk. Es kā naivāks labu gribēdams samaksāju vairākus mēnešus uz priekšu un ko tagad esmu Creditreform melnajā sarakstā it kā tāpēc ka esmu parādā. Kad jautāju idiņiem no viasat šie atzīst jā nauda ir pie mums, bet no Creditreform ārā neņem un katru mēnesi (kas jau ir apmaksāts) piesūta jaunu rēķinu ar soda naudām. I neliekas ne zinis par to ka esmu tiem zagļiem pārmaksājis.

S Sarmite 16.03.2009

Man pat uz prasījuma pieteikumu neatbildēja, bet uzreiz iesniedza Creditreformā par neapmaksātiem rēķiniem, kuri ir nepamatoti izrakstīti. Labi, ka Creditreform strādā normāli cilvēki, tur aisūtīju pierādījumam, ka ir iesniegts klientu apkalpošanas centrā prasījuma pieteikums un ka neesmu vēl atbildi saņēmusi, un Viasatam nebij tiesības nodot tālāk šo lietu ... Creditreforms atteicās no lietas... tagad tuvākās dienās sniedzam sūdzību PTAC...beidzot tas murgs ir jāizbeidz...

R RX 25.03.2009

Esmu manāmi šokēts pēc šo bēdu stāstu izlasīšanas. Labi, ka uz VIASAT dzimeni neiekritu uz 3 gadu izdevīgo piedāvājumu. TV sanāk reti skatīties, jo maz brīvā laika, bet te vēl būtu radījis sev galvassāpes...

J JurisDaņilovs 14.04.2009

Nopirkām viasat 6. martā, karti atsūtīja pēc 2.5 nedēļām, veikalā divas reizes jautājām- kāpēc nav, aktivizējām 8. aprīlī, bet jau 9. aprīlī- noņemts par diviem mēnešiemun e-pastā neviena paziņojuma. Kad jautājām kurā datumā jāmaksā- teica ap 20., ta ka noņēma ātrāk un vēl nezinām par kuriem mēnešiem. Dēls atteicās no viasat, aizsūtīja atteikumu pa faksu mēnesi iepriekš, tagad liek samaksāt 18 ls, it kā ir bijuši citi piedāvājumi.Ta ka gaidām komentārus no jūsu puses

A anonīms 08.05.2009

Lasu komentārus un redzu sevi visās jau iepriekš minētajās situācijās, tas ir kaut kāds murgs, kā tīklos sapinies, un ārā netiec.Mans bēdu stāsts ir šāds.Pirms vairākiem gadiem mans vīrs noslēdza līgumu ar Viasat.Nu jau būs 2 gadi kopš viņš vairs nav Latvijā, bet dzīvo un strādā Anglijā.Turpināju maksāt par Viasatu es, jo mums rajonā ar antenu ir problēmas, slikti rāda Latvijas kanālus, skatos tikai un vienīgi Latvijas kanālus caur Viasat.Tad vēl maksa bija 11.80 mēnesī.Tad man atsūtīja piedāvājumu skatīties 4 mēn.par brīvu un paaugstina maksu uz 13.90, bet par cik esmu ilggadēja kliente, dod atlaidi uz 13.50, tātad atlaide-0.40 santīmi, vai tā nav ņirgāšanās???Piekritu, bet nu jau maksa aug pa dienām, 15.50, un nu jau 17.10, atteicos, uzrakstīju iesniegumu, jo līgumā bija teikts, kuru parakstīju, ka laužot līgumu, sods-25 Ls.Kad iesniegums bija aizsūtīts, man laipna balss klausulē paziņo prieka vēsti-atcelts, 25 lati nav vairs jāmaksā, nopriecājos, bet, saņēmu aukstu ūdens šalti pār galvu.Nu jau jasamaksā par 4 bezmaksas atlaides mēnešiem -68 Lati.Jautāju, ko darīt?Man nav tādas naudas, esmu bezdarbniece.Risinājums par labu klientam netiek sniegts-ceļš viens-kredīttiesa.Atliek turpināt, vai nu maksāt 17.10 par Latvijas kanāliem spiestā kārtā vai ļauties sapīties ar kredīttiesu?Nolēmu izmantot variantu un uz 3mēn.atslēgt, sakarā ar aizbraukšanu pa vasaras mēnešiem, bet atkal kā pret sienu, līdz ar to pagarinās par 3 mēn. līgums.Kā var iedzīt tā cilvēku strupceļā, un domāt, kā ar varu piespiest izmantot Jūsu neizdevīgos pakalpojumus.Tā tik pazaudēsiet visus klientus, ir daudz izdevīgakas firmas ar ko sadarboties, nevis jūs krāpnieki un izspiedēji.

O oskars 12.05.2009

ja es ari ta ka tads loxs pagarinaju ligumu labi ka tikai uz gadu bet galvenais ka tur nau ko skatities kautkads murgs plus izmesti 15.50ls