www.sudzibas.lv Via Una poliklīnika Rupja klientu apkalpošana

Via una poliklīnika - Rupja klientu apkalpošana

Atnākot uz pārunam par to, lai ienes datus elektroniski par "Darbanespējas lapa B", jo man nav laika skraidīt uz soc aģentūru. Man Programmistam, kas mācas 4 kurrsā stāstīt, ka tas nav iespējams. srysl? Nu pieņemsim , ka tas nav iespējams kautgan es zvanīju uz e-veselību konstultācijas numuru man teica ka ir iespējams, bet ar kādam tiesībam Bubnenkova var uz mani bļaut un dzīt lauka no kabineta acu priekša aiztaisot durvis? Tāda sajūta itkā atrastos tirgū ar neadekvātiem cilvēkiem. Par to kā viņa runā latviešu valodā - sliktāk neka bērni bērnu dārzā. Esmu šokā. Reizēm vispār nesaprot par ko iet runa un uzreiz pāriet uz krievu valodu. Esmu pamanījis ka bieži kavē darbu pat ir bijis uz pusstundu, manā pieredzē.
Kapēc ārst Nesterovska normāli uzklausija situāciju un pateica, lai pamēģina ienest datus ar normālu bals tembru.
Viennozīmigi atteikšos no tāda ģimenes ārsta, kas latviešu valodu neapzin. Uzvedas cūcīgi, un noslēdz A un B lappas zinot ka cilvēks ir neizārstējies.
Esiet droši ka šo sūdzibu sūtīšu uz Latvijas Republikas Veselības aizsardzības ministriju.

Dainis 18.01.2018

Jūs kā ''4 kursa programmētāju'' arī nevar saprast, esat sarakstījis te kaut kādu murgu, lietojot jūsu pašu izdomātus vārdus īstu vārdu vietā..

A Arturs Bullis 18.01.2018

Tas nemaina faktu. Ja man būs interesants tavs viedoklis es Jums obligāti došu ziņu kautkad nākamajā dzīvē.

Dainis 18.01.2018

Maina gan, ja tu pat savas domas nevari saprotami noformulēt tad, kas tu par programmētāju.

donna b 18.01.2018

Ja Tev ir atverta un aizverta DNL B, Tu pats varie ieet VSAA lapaa (ka programmetajam drosi vien tev ir kaut viena pieeja internetam) un iesniegt lapu, lai tev aprekina slimibas pabalstu. Arsts var so paskaidrot bet vinai nav pienakuma to darit (un vina VSAA pat to nevar izdarit). Varbut vinai ari navlaika, jo vinai ir pacienti.
Un ja tu seit publice kaut ko, tad katram ir iespeja komentet un tavs viedoklis par komentaru nav ipasi svarigs. SRLSLY vai ka tu tur sava izkroplota slengaa izsakies.

A alex.alex.alex 18.01.2018

Так по названию конторы понятно, что это "tirgus ar neadekvātiem cilvēkiem"