www.sudzibas.lv Via Una poliklīnika Neprofesionāla attieksme pret pacientu, neatbilstoša izturēšanās

Via una poliklīnika - Neprofesionāla attieksme pret pacientu, neatbilstoša izturēšanās

Ļoti negatīva pieredze! Ejot pirmreizējo medicīnas pārbaudi pie jūrnieku ārsta, tika paziņots, ka ar "tādām diagnozēm" bērns nevar iegūt kuģa mehāniķa profesiju.. Es lūdzu ārsti precizēt, kāda tieši ir tā diagnoze, kuras dēļ ir tik kategorisks apgalvojums, jo pirms vizītes esmu skatījusies mk noteikumus, kuri regulē šo profesiju un tādus aizliegumus neatradu. Ārste tā vietā, lai atbildētu un izskaidrotu, sāka bļaut, ka es esmu krāpniece un laikam ar korupcijas palīdzību esmu bērnam ārsta slēdzienu dabūJusi, ja jau nezinu, kāpēc viņa tā Saka.. No šoka pat nezināju, ko lai uz tādiem murgiem atbild!
Nav pretenziju pret to, ja komisijas ārsts pamatoti būtu noraidījis manu dēlu kā neatbilstošu profesijai vai lūdzis veikt papildus izmeklējumus, tas ir tikai normāls atbilstības izskatīšanas process, kurā ietilpst arī savu pieņemto lēmumu vai veikto secinājumu izskaidrošana!
Ir pretenzijas pret nekompetentu un pilnīgi situācijai neatbilstošu komunikāciju no komisijas ārstes puses!
Diemžēl ārstes vārdu nepiefiksēju, jo vispār nebiju rēķinājusies, ka jebkur vēl ir sastopama šāda neprofesionāla attieksme.

25.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Komentāri (1)

P Panarina 02.07.2024

Diemžēl jūsu bērns ar šādu diagnozi nevar iegūt jūrnieka profesiju sakarā ar MK noteikumiem Nr.273 "Noteikumi par jūrnieku veselības atbilstību darbam uz kuģa' un nevis tāpēc, ka ārsts “neļauj”. Jūsu ģimenes ārsts aprakstīja nopietnu veselības problēmu, tāpēc bērns tika atbrīvots no Valsts ekzamena, vai ne?. Daktere tikko lūdza papildu konsultāciju pie neirologa un apvainot “krāpšanās un tā tālāk” ir, maigi sakot, nav pareizi.
Ar cieņu,
Via Una administrācija

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes