Via Una - Ļoti labs serviss

Šī nebūs sūdzība, bet uzslava.Šodien apmeklēju veselības centru Via Una un biju ļoti pārsteigts.Telpas izremontētas, gaumīgas un tīras, perfekta apkalpošana, smaidīgi un ispalīdzīgi darbinieki. Sen nebiju bijis tik labā medicīnas iestādē.Nu vienīgais maziņš mīnusiņs cenas drusku sālītas, bet par tādu servisu nav žēl maksāt.Paldies.Būšu Jūsu patstāvīgais klients

R

L Līga 17.03.2009

Es pirms trīs gadiem uz VIA UNA gāju mazuli sonogrāfijā skatīties, biju ļoti apmierināta, mani skatīja daktere Piekalniete.Tiešām ļoti laba daktere.Ko nevaru Teikt par ARS kur aizejot neko labu nepateica, un apskate bija ļoti pavirša.

Z Zzz 17.03.2009

Piekrītu gan Rolandam, gan Līgai.
Laba atmosfēra, patīkami ārsti, apkalpošana bez saspringuma. Bet cenas tiešām "ooops" (īpaši jau mūsdienu apstākļos). Vizīte pie speciālista tagad jau maksā 30 Ls, sonofrāfija 25 Ls, grūtniecības aprūpe 250 Ls, utt.
Redzēju, ka Premium Medical klīnikā ir vēl "krutāk", bet laikam jau par servisu ir jāmaksā...

L Līga 18.03.2009

Cenas tiešām lielas palikušas :(, es kad gāju par sonogrāfiju maksāju 10 Ls, bet nu tas bija 2005. gadā.Bet ja tagad gaidītu mazuli, tāpat ietu uz VIA UNA kaut par 25Ls.Man toreiz visu tik smalki un rūpīgi izstāstīja, biju ļoti apmierināta:)

S Signe 30.03.2009

Pilnīgi piekrītu iepriekš rakstītajam - laipni, pretimnākoši darbinieki reģsitratūrā, speciālisti izrāda patiesas rūpes par pacienta veselību un visu smalki izstāsta, mīļas māsiņas izrāda līdzjūtību, iedurot šprici :)

T Tatjana 30.03.2009

Es arī apmierināta, atvedu pie speciālista savu māti pensionāri.
Rvalificēti speciālisti un normāla atteiksme. Žēl ka neapmeklējam šo iestādi agrāk.

S Svetlana 08.07.2009

Es arii biju Via Una pie dazhiem aarstiem - gan pie ginekologa, gan pie Lora, gan pie gimenes aarsta - ljoti apmierinaata ar visu. Viens miinus - enas.. Nu bet ja ir iespeeja un nauda - tas ir pats labaakais!

N Natalija 09.11.2010

ob etoj poliklinike mogu skazatj toljko polozhiteljnoje. bila na retgene, u nevropotologa, i na kurse gidromassazha. Vjso otlichno, horoshij dobrozhelateljnij personal, chistenjkije pomeshenija. Horosho chto estj strahovka, inache vsjo bilo bi ochenj dorogo.

M motors 23.06.2011

Izskataas, pashi darbinieki sevi reklamee.Labaak buutu uzrakstiijushi par rudmatainaa zobaarsta lielisko attieksmi!

M motors 23.07.2011

Esmu juurnieks, pateicoties juusu rumatainajam zobaarstam kljuvu par invalidu.Cuukas, zhiidu kantoris!nolikvideet vajadzeetu

R ri4y 30.04.2013

Pats interesantākais ka šī ārste strādā arī http://www.elitemed.lv/lv/specialisti/ginekologs/

R rita_irita 02.12.2013

Apmeklēju šo iestādi regulāri, varu patiekt - daudz pozitīvu emociju. Personāls - atsaucīgs, ārsti - kompetenti un izpalīdzīgi, telpas - skaistas un izremontētas.

R rita_irita 02.12.2013

Šajā iestādē esmu bijusi pie lora, kardiologa, terapeita, neirologa, fizioterapeita, ginekologa. Nav neviena slikta vārda, ko varu pateikt par saņemtajiem pakalpojumiem

L LANA LANINA 14.09.2018

Vēlos izteikt PATEICĪBU VIA UNA poliklīnikas ārstiem,jo īpaši Dakterei Irinai Bezručenko,par lielu kompetenci absolūti visos medicīnas aspektos un labsirdīgu attieksmi pret pacientiem.Labākā un zinošākā daktere!Daktere netikai izmeklē ,bet arī IZĀRSTĒ!Augsta līmeņa USG izmeklējumi,ar modernāko aparatūru. Kā arī ļoti patik VIA UNA mājīga un gaumīga atmosfēra,vienmēr tīras,izremontētas telpas,reģistratūras darbinieku laipnība,optikas salons! Jau gadus astoņus apmeklēju VIA UNA un vienmēr ar patīkamu sajūtu!
Liels Paldies!