www.sudzibas.lv Via Una poliklīnika Necilvēciska attieksme

Veselības Centrs Via Una - Necilvēciska attieksme

Pāris dienas atpakaļ biju vizīte pie ginekologes Larisas Piekalnietes.
Ārsta attieksme ir riebīga,rupja un nevēlas uzklausīt pacienta problēmu.
Ieejot kabineta sasveicinātos ārsts knapi caur zobiem sasveicinās,viņai interesē tikai viņas izdotie jautājumi,stāstīt savu problēmu viņa tik pasaka-pagaidi.
Beigās aizsūta uz krēsla pārbaudīties,un ar mani appejas kā ar lelli,tāda sajūta ka es nejūtu sāpes,urbinas kā liela. Neiesaka šo ārstu,palasot Google atsauksmes ĻOTI DAUDZ IR NEGATĪVI.
Priecājos,ka šo ārstu apmeklējumu pirmo un pēdējo reizi,jo ir pašai savs ģinekalogs.

Tātad ir pašai savs "ģinekalogs", bet palasot Google atsauksmes ienāca prātā doties "vizīte pie ginekologes Larisas Piekalnietes". Gribējās tikai "stāstīt savu problēmu", lai pēc tam varētu internetā izlamāt. Izcili, ko lai saka!

A Anna 2012 17.01.2017

Romax...Mans ģinekalogs bij atvaļinājuma un bij steidzas ginekologa ameklējums,zvanot uz veselības tālruni si bij vienīgā vieta kur varēja uzreiz piesaistīties (nebija jāgaida mēnesī),tpc gāju uz pierakstu tev to nesaprast.Tikai pēc pieraksta Google meklējumos informāciju pirms tam tāda doma pat neienāca galva..
Aizej uz vizīti un tad "gudri" raksti.

M mamina2017 09.05.2017

"Ārsta attieksme ir riebīga,rupja un nevēlas uzklausīt pacienta problēmu."
Pilnīga taisnība par Larisu Piekalnieti, VIA UNA vadībai vajadzētu parunāt par viņas attieksmi