www.sudzibas.lv Veterinārā klīnika IKAROSS neprofesionalitāte un nolaidība ar letālām sekām

Veterinārā klīnika IKAROSS - neprofesionalitāte un nolaidība ar letālām sekām

Brīdinājums un ieteikums visiem, kam ir svarīga jūsu dzīvnieka dzīvība- nevediet to uz klīniku Ikaross. Mūsu pilnīgi veselajam kucēnam, kurš svēra tik 400 gramus, ārste Arina Pjatigina iedeva attārpošanas zāles, no kurām kucēns nākošajā dienā nomira. Absolūti neprofesionāla ārste. Viņa ne vien iedeva ķīmiskās zāles, nevis dabīgās, bet vēl arī neizrēķināja devu tik mazam kucēnam! Griezāmies klīnikā ar oficiālu iesniegumu un pretenziju, bet viņi pat neatvainojās un neatmaksāja nekādus naudas līdzekļus. Šī ir klīnika ar vadītāju Daini Maksimovu- Agafonovu priekšgalā, kura neuzņemas nekādu atbildību par savu darbu. Kad es zvanīju uz Latvijas veterinārārstu biedrību, tur jau šo klīniku labi pazīst! Viņi pat uzreiz nosauca man pāris uzvārdus. Es biju šokēta arī uzzinot no savas frizieres, ka tieši šajā klīnikā, tiesa gan citas ārstes dēļ, uz galda nomira vācu aitu suns, kuram bija nepareizi izrēķināta narkozes deva. Tur gan viņi piedāvāja atgriezt naudu par suni, bet šajos gadījumos nauda nav galvenais, tā jūsu dzīvnieku pie dzīves neatgriezīs. Un vēl- ārstei personības apliecinošu dokumentu neprasījām, tik vēlāk tika nosaukts augstākminētais vārds, kura viņu mājaslapā nav. Toties zem konkrētās ārstes fotogrāfijas ir vārds Nataļja Čipuštanova. Padomājiet labi pirms vediet savu dzīvnieku uz šo klīniku, bet mūsu gadījumu tagad izvērtēs Latvijas veterinārārstu biedrība.

P

T tada esmu 07.12.2014

400 grami???Tadus kucenus tarpo audzetaji un pardod jau attarpotos, vakcinetos un ar cipiem.Ak ja, jus noteikti no tiem-mums ludzu letak, mums priks sevis, niapmeklesim izstades...

M Maija Voitāne 08.04.2016

Es arī nevienam sunu mīlšam saimniekam neieteiktu griezties pēc palīdzības pie Nataļja Čipuštanovas,vinai vispār neinteresē jūsu jūsu mīluli,tas vinai ir netīrs bizness,lai tikai jūs samaksātu par vizīti ,vina ieteiks jūsu sunim CŪKAS fileju,kirbi,un iedos zāles ar drausmīgām blaknēm,par vizīti un zālēm samaksāju pāri par 102eiro.

O Olga86 22.11.2016

Добрый день! Я в шоке от отношения. Принесла котика с запахом изо рта, думала, что зубной камень. Сказали, что камня нет, почему так пахнет-не знают, может печень, может почки,может глисты.Дали противоглистное, почистили ухо, на выходе ничтоже сумняшеся с милыми лицами сказали, что я должна заплатить 35(!) евро. За что? В результате оказалось, что у кота нагноение под клыком.В другой клинике реальная помощь-удаление зуба с наркозом стоит 30 евро! Я не знаю фамилию врача, которая нас обслуживала.Надеюсь, что мне просто не повезло.В любом случае, врач молодая, явно с завышеной самооценкой, не с того начинает свою трудовую деятельность.Жаль и котика, и своих денег, уж очень тяжело они мне даются...В эту клинику я больше не пойду!

N Nata2017 08.11.2017

Veterinārā klīnika IKAROSS. Musu pieredze ar šo kliniku ir šada: suņukam bija caureja ilgstoši! vadam uz šo kliniku ,parbaudija iedeva kadas zales tipo viruss. LABI. Laiks iet suņuks vēm + caureja! Pedāvaju viniem paņemt asins analīzes lai paskatit kas un ko. Analizes protams bija panemti un atbilde bija šada: viss ir ok,tikai akne kautko biščin slikti strāda bet tas laikam no barības vajag citu pameginat. OK :) Suns ir it ka vesels ,bet tomer vēm un caurēja. Tak ka es esmu suņu miļotais ar pieredzi padomaja ka vajag iet citur. Taja diena nakti suņukam vell slikti ,braucam candera iela tur panemti analizes visas kurus vareja,iešpriceja viņam kadus zales un teica jagaida lidz ritam. Nopaša rīta zvana arst un teica steidzigi un slimnicu ,taisit UGS vederam un izradas ka manam zelta gabaliņam nav viruss ! viņam neiri gandris nestrada un vinam paliek dzivot viss maz menesi. Jo laiks zaudets un sakas organizma saindešana! Protams tie kuri miļ savus četr kajienos draugus ka mazus bernus vini nevar pienem liemumu ,paceltroku uz aftonaziju kas bija piedavats uzreiz.! Mes izdomajam ka vajag meklet citu arsti!Atrada nejauši ši arste viņa tiešam arst no lielas burtes AAAAA! Ar vinas palidzibu sunukam palienam paliek labak ,protam gantijas nebija bet mes lemjam cinities pusgadu musu ZELTA GABALINŠ vel nodzīvoo! Bet laiks bija uzdets pirms mes atrodam šo arsti.! Ta ka ta! :( Veterinārā klīnika IKAROSS tur strada arsti kuri vienkarši pacelas viena diena diena norit un izdoma ka sodien vini grib klut par vet,arsti bet aizmirsat par pat galvenu lietu! Astam japiedzimt vajag nevis aiziet koledža palasit gramatu un viss! Protam netikai si klienika tadi ''gudrie arsti'' citur ari bet ... .p.s musu arste bija Nataļja Čipuštanovas.