VertuCatalog.lv - apkalpošana

Diezgan apšaubāms kantoris, jo kad pasūtīju preci apmaksājot ar skaidru naudu uz rekvizītiem man atteica, jo tas sarežģījot pasūtījuma noformēšanu. Kad paskaidroju, ka tas ir normāli un visi to praktizē mans pasūtījums vienkārši izdzisa un pateica, ka neesot saņēmuši tādu. Zinu, ka dēļ apšaubāmiem čekiem ko izraksta tur pat mašīnā saņemot preci pēc tam ir grūtības ar garantijas remontiem.

J

E err 20.07.2010

jau ir gadījies ar Rozena k-gu saskarties. Diezgan līdzīga situācija bija

R Rinalds 04.10.2010

Покупали на фирму по накладным, цена оказалась одной из самых низких в Латвийских интернет магазинах. Самый нормальный магазин!

J janis Tilciks 14.03.2014

Ot zvonka do dostavki domoj - 1 chas i 30 minut. Chek, garantija vse v polnom porjadke. Do sih por ne veritsa chto u rebjat est realnij sklad. Molodci! Vsem bi tak. Cena bila samaja nizkaja iz vseh.