www.sudzibas.lv Ventspils poliklīnika Psihiatrs - Ārsts Zigmunds Krasovskis - Domes Pakalpotājs

Ventspils poliklīnika - Psihiatrs - Ārsts Zigmunds Krasovskis - Domes Pakalpotājs

Ārsts - Psihiatrs Zigmunds Krasovskis ir domes pakalpiņš, viņš regulāri pārkāpj, GDPR, sazvanās ar Ventspils pilsētas sociālais dienests, un stāsta visu ko viņi pieprasa.
Tas protams nonāk publiskajā telpā, tāpēc, es arī šeit rakstu sūdzību.

Tātad, 2017 gada sākumā nonācu viņa uzskaitē, pēc tam kad biju atgriezies no slimnīcas.

Sākumā viss bija ok, līdz es nonācu līdz tam, ka gribēju studēt, aizgāju mācīties uz tehnikumu, iestājos kuģa pavāros, nekādu brīdinājumu no viņa uses par ierobežojumiem no viņa nebija, tad tā tas bija līdz novembrim, kad aizgāju kārtot dokumentāciju, tad tik sākās.
Viņš pretī sēž, neko nestāsta, kluss kā kaps. Lieta aizvērta jau gadu.

Tad man neļāva mācīties rīga, nu neko aizgāju uz citu kursu. Ko citu darīt.

Tagad pēc gada 2018 gada 2. Augustā, ieeju eveselībā, un skqtos dakteris krasovskis padarbojies ar maniem dokumentiem, pēkšņi lieta atverās, pēkšņi tieku uzlikts aktīvā uzskaitē.
Man personīgi nekādu problēmu nav bijis, pie viņa arī neesmu gājis, no viņa esmu atteicies no tā brīža kad izmeta no kursa, viņa vainas dēļ.

Vai šāds ārsts kas pārkāpj noteikumus un arī ārsta godavārdu drīkst strādāt?

C critical thinker 07.12.2018

nu, šeit to neatrisinās. lietas apstākļi ir pārāk maz, lai saprastu/ieteiktu ko. ja bez pamata ir kaut kāda uzraudzība vai kas tur, jāsūdzas attiecīgi augstākā līmenī

Artūrs Platonovs 07.12.2018

Es labprāt nopublicētu visu, bet te ir daudz kas pie vainas. Ja tu nepakļaujies Ventspilī, te arī visas problēmas sāksies, tev ir jāienes nauda Ventspils kasē, saproti, mums ir zaglis kas nozaga man ģimeni.

Artūrs Platonovs 07.12.2018

Te ir arī tas par ko: daudz Ventspils nerunā.

Arkukušjans 10.12.2018

Nu uzskaitē jau nevienu bez pamata neliek, ne? Gan ir bijuši precidenti? Ja tā godīgi, ko?