www.sudzibas.lv Ventspils Pilniga bezatbildiba un nolaidiba

Ventspils - Pilniga bezatbildiba un nolaidiba

Sodien ar bernu biju iegriezusies Ventspils Piedzivojumu parka, lai bernu nedaudz izklaidetu un pati atpustos.Bet jasaka godigi, ka ar sadu bezatbildibu nekad neesmu saskarusies!Samaksaju par atrakciju bernam, lai vins var izlekaties, kamer es blakus kafejnica padzertu kafiju, un tad viss arii sakas!palaidu bernu lekaties, bet kafejnica tads bardaks, ka sausmas, pilns ar cilvekiem un galdi netiri, rinda vien nostaveju gandriz 10min, un vienu kremu gaidiju gandriz pusstundu pie netira galdinja!!!Un krems vel tik negarsigs, ka pa latu vareju iedzert tikai kafiju!!!au ar to vel nebija viss, bernam lekajot viens pieaugusais bija uzlecis virsu, kad gaju skaidroties pie puisa kase, vins mani aizsutija pie meitenes, kura vispar nesaprata par ko es runaju, nu sitada nolaidiba!!!Lemberga kungs, vai tiesam Jus nesekojat lidzi notiekosajam Jusu kalna?

K

J Juris 25.07.2010

Tu slima esi vai kas te notiek?Stulba sūdzība!

A Aija 26.07.2010

sudziba ir normala, jo pati esmu redzejusi, ka instruktori biezi nav tur kur vinjiem jabut, un ir diezgan nelaipni, vai ljaunakaja gadijuma smird pec alkohola!biezi vien sai parka visi dara ko grib, par mazajiem nemaz nedomajot!par kafejnicu gan neko sliktu nevaru teikt, reti tur iegriezos.

L Liene 27.07.2010

Nu vispār bērnus pieskata paši vecāki, nevis pēc tam brīnās!!! Galīgākā neatbildība ir kādam uzgrūst bērnu un tad sūdzēties par kafijužņiku!!!

ē ēzelis 27.07.2010

Mana pieredze- dzīvoju 20 km no V-pils un šad tad tur iegriezos ziemā paslēpot- puiši bija atsaucīgi, pat ierādīja pirmos soļus man - snovborda iesācējam. Kafejnīca kā kafejnīca- picas kā picas.

A Aija 28.07.2010

ja, vecakiem ir jauznemas, tacu saubos vai ir atbildigi laist bernu atrakcijas pieaugushos!protams, tapec tur katru nedelju savi darbinieki, labie prom sliktie paliek!!!

D Dīdī 29.07.2010

Nu gan mamma nav ko teikt ar ko tu domā Es no savas mazās ne soli neeju nost kāda tur vēl kafija. Padomā pati ja tu būtu bijusi klāt tu iespējams būtu aizrādījusi tam lielajam bērnam lai palaiž mazo vai otrādi vai arī redzot ka lekā lielais būtu paņēmusi savu mazo uz kafe un pēc tam dotos tur kopa kad lielais bērns jau būtu prom. Žēl to bērnu kam ir tik vienaldzīgas mammas jo jūsu bērnam ir viena bērnība un ja jums kafija ir svarīgāka nekā redzēt kā jūsu bērns priecājas tad padomājiet varbūt bērnam drošāk ir palikt mājās:(

D darbs 01.09.2010

duraaaa