www.sudzibas.lv Ventspils Pilsēta bez rītdienas

Ventspils - Pilsēta bez rītdienas

Visur reklamētā Ventspils, ai cik tur jauki, ai cik sakopti, ai cik viss tur labs.BULŠITS.Runa ir par Ventspils ātro palīdzību.Parasts pirmdienas rīs, kā ierasts steidzos darba darīšanās, izejot arā no mājām sastingu.Pie mājām pakritis cilvēks, raustās, redzems ka vajadzīga palīdzība, garām gāja kāds vīrietis, kas jau zvanīja ātrajai palīdzībai, mēs, protams, gribējām sagaidīt un negribējām pamest nelaimē nonākušo cilvēku.Pēc apmēram 10min, mums par milzum lielu izbrīnu, atbrauca, nevis gaidītā ātrā palīdzība, bet policija, pakritušais cilvēks momentāli uzcēlas stāvus un gaidīja, kas notiks tālāk.Neizskatījās, ka šim cilvēkam vairs, kas kaitētu, nobrīnījušies, mēs katrs aizgājām savās ikdienas gaitās.Lai kā arī būtu, nebūtu ar šo cilvēku, jautājums paliek-KUR PIE VELNA PALIKA
ĀTRĀ PALĪDZĪBA???Vai tiešām ar vārdu ''ātrā'' palīdzība būtu jāsaprot necilvēcīgi ilga gaidīšana???? Pēc 10min atbrauca policija, pēc cik ilga laika atbrauca ātrie velns viņ zin.Vai tas tiešām ir normāli??? un nejau mans gadījums ir vienīgais.

Negribēju taisīt jaunu sūdzību, tāpēc pierakstīšu šai klāt, vaitad šogad ar smiltīm vairs ietves nekaisa un jatīr ceļš ir pēcpusdienā?? Pats eju arā pirms 8iem, kad viss ir tā sasnidzis, ka vispār nav iespējams pajiet.

I

C cisinsh:) 10.12.2010

Kaut šādu Ilmāru Latvijā būtu vairāk!!

M Mamuts 10.12.2010

varbūt tas vīrietis policijai zvanīja

I Ilmārs 11.12.2010

Mamut, nezvanīja gan, pats dzirdēju sarunu

M Mellene 11.12.2010

Ilmār tu laikam biji tas kuram tas bija vajadzīgs...

R riebjas ventspils 12.01.2016

Tā pilsēta ir iekšēji sapuvusi...