Ventspils - Martins S.

Sveiki! Mani loti izbrina ventspilnieku leticiba un naivums. Kadu laiku atpakal ventspils portala vb sadala forums, jau rakstija par krapnieku martinu. Cilveki pasausminajas - ak dievs! Ka ta drikst? Sausmas! - pavaimanaja kadu laicinu un ka jau mazpilseta, viss tas norima. Krapnieciba bija saistita ar remontiem, nekvalitativi remonti-labakaja gadijuma, sliktakaja-nauda tiek iedota par materialiem un lielais stradnieks pazud ar galiem. Diemzel mani vecvecaki pasi saskaras ar so cilveku. Nauda protams nebija liela, un ko tur vairs... Maciba atlikusajam muzam. Bet ja vilks redz ka vista staiga un to apedot sods neseko... Amats roka! To visu rakstu, jo sodien nejausi uzgaju sludinajumu (precizak sludinajumus, kuri tiek ievietoti gandriz katru dienu) "veicu dazada veida celtniecibas darbus. Fasades siltinasana jumta darbi zogu remonts un krasosanas darbi. Siltumnicas montaza, sķuņu demontaza un montaza. [slēpt]@inbox.lv "sim cilvekam mainas tikai telefona nr. **141838**281647**575198viss intresantakais visa saja situacija ir tas, ka ir cilveki, kurus vins ir pat apzadzis un nevien no viniem nav versies policija. Es saprotu, ka mes neko nevarejam panakt. Musu gadijuma nebija ne ligums, ne pieradijumi, ka vecvecaki to naudu vinam iedeva. Tikai vinu teiktais. Bet tie cilveki, kuri to vareja pieradit... Kapec mes piedodam zaglim un velak brinamies, ka mus atkal un atkal apkrapj?

T trakotais 06.05.2015

traki, vajag viņu noķert un rīkoties atbilstoši likumam

Inženieris 17.06.2015

Kur ir aitas, tur ir cirpēji...