www.sudzibas.lv Venipak Melo un brauciens pakaj sūtījumam

Venipak - Melo un brauciens pakaj sūtījumam

Labdien. Tiku saņēmis sūtījumu no venipak .22;31 tiku saņēmis sms ka kurjers nav varējis piegādāt sūtījumu. Ne tur noradīts pin kods ne man tika zvanīts ko protams var ari pārbaudīt!
Nu gadījās kļūda bet ar to jau nebeidzas. No rīta zvanu uz info un prasu kāpēc tā. Paskaidro ka tur adrese norādītā kur pakomats, tik tad kads sakars kurjeram un kur man sms ar info par to / ? Īsti nesapratu bet nu solīja piegādat uz pareizo adresi.
Neilgi pēc zvana sms jau ar pin kodu un tel kurjera, tūlīt zvanu prasu kad būs Saka ka ap 18;00. Pārprasu vai obligāti būs, jā būs apstiprinoši atbild kurjers!
Ap 19;00 zvanu atkārtoti kurjeram un saprotu ka nevedis. Par cik piektdienas vakars prasu kā es varu saņemt un kur. Tiek nosaukta adrese un braucu ar taksometru pats pakalj paciņai. Venipak atteicas kompensēt izdevumus!
J ā sūtījums tika izsniegts protams atvainojās, bojājumi netika konstatēti.
Protams teica ka darīs visu lai tas neatkārtojas, bet redzot cik te ir sūdzību drīzāk tā ir ikdiena.

12.12.2022

R

Good Intentions 13.12.2022

Itella un Venipak neiesaku izmantot.

R Rynalds 13.12.2022

Diemžēl sūtījumi no Ķīnas un izvēlas sūtītājs,