www.sudzibas.lv Venipak Ļoti slikts serviss

Venipak - Ļoti slikts serviss

Tik slikts kurjera pakalpojums vēl nav bijis! Vispirms atsūta sms, ka preci šodien piegādās, pēc tam kurjera tel. Numuru uz kuru lai atzvana. Zvanīju 3x un neviens neatbild uz zvanu. Visu dienu nosēdēju mājās un gaidīju.
Šodien zvanīju uz jūsu info tel. , kur man atbildēja, ka klients esot atteicies no sūtījuma un tas atgriezts piegādātājam. Ar kādām tiesībām? ! Es ne jūsu kurjeru, ne pasūtījumu neesmu redzējusi!

11.04.2023

S Smadzen'sVaig? 11.04.2023

Tāpēc no venipak jāmūk kā čigānam no ziepēm!

Man līdzīga situācija. Gaidīju piegādi visu dienu (bija paredzēta priekšpusdienā). Izdevās pat vairākas reizes sazvanīt kurjeri, kura teica, ka vairs tikai 1 adrese, un tad manējā. Pienāca pusseptiņi vakarā un īsziņa no Venipak, ka t,ā kā kurjeram nav izdevies ar mani sazināties, sūtījumu piegādās rītdien...