www.sudzibas.lv Veloriba Slikts serviss. Krāpšana

Veloriba - Slikts serviss. Krāpšana

Tātad . Aizvedu riteni uz Veloriba servisu. Bija jāmaina aizmugurējais apvalks,kamera , bremžu kluči, ķēde, priekšējais zobrats un pedāļi. Ar meistaru vienojāmies ka pēc nedēļas būs gatavs. Pagāja 2 nedēļas meistars uzzvanīja un pateica ka velo ir gatavs. Diemžēl tajā brīdī pats nevarēju aizbraukt viņam pakaļ tāpēc to palūdzu draugam. Draugs aizbrauca un samaksāja 60 eiro. Tad kad saņēmu riteni , es biju šokā. Sāksim ar to ka vismaz pedāļi un bremžu kluči bija nomainīti , apsveicami. Pamanīju ka abi riteņa diski ir nomainīti, kāpēc? Man ritenim bija ideāli diski. Nekādi astoņieki nemētāja , bet par šiem vispār nav runašana. Strīķējas , mētā vairāku autoniekus, nolietoti diski. Apvalks kaut kāds lietots arī uzmests virsū. Regulācijas pilnīgi nekādas. Riteņi abi visu laiku bremzējas. Ķēde stāv tā pati 5 gadus vecā. Zobrats tieši tas pats. Un pajautā vēl 60 eiro. PAR KO? Par to ka a*pis cilvēkus?

J