www.sudzibas.lv Latshipbuilding Uzdodas par tiem, kas nav

Latshipbuilding - Uzdodas par tiem, kas nav

Par uzņēmumu Latshipbuilding. Kantoris, kas ievāc par jums datus.

Jau labu laiku internetā var atrast uzņēmumu, kas ievāc par Jums datus un uzdodas par darba devēju. Pirms dažiem mēnešiem nosūtījumu viņiem savu CV. Pēc dažām dienām varēju jau doties uz saucamo darba interviju. Kantoris, kurā sēž 3 sievietes. Sajūta, ka ievākušās telpās šorīt no rīta - daži krēsli, daži galdi pāris laptopi un viss.
Ātri izrunājām par mani, un kad jautāju par pašu uzņēmumu, tad stāstīja pekstiņus, ka ir pārstāvji milzu uzņēmumam, kas atrodas sākumā Lietuvā, tad vēlāk Polijā. Tāpēc arī Lursoftā reģistrēti kopš šā gada maija. Bet mājaslapā nenormālie speciālisti ar ilggadēju pieredzi.
Pēc mēneša saņēmu zvanu, no pavisam citas firmas, kas interesējās vai es jau kur strādāju. Bet pats es šai firmai savu CV nebiju izsūtījis. Kad jautāju, kurā datumā esmu izsūtījis viņiem savu CV, tad saņēmu atbildi, ka tajā datumā, kurā nosūtīju Latshipbuilding savu CV. Nu tad skaidrs - ievāc datus un padod tālāk.
Pagājušo nedēļu satiku paziņu, kam līdzīgi izgājis, bet viņa gadījumā ik pa brīdim vēl zvana un jautā vai ir gatavs strādāt, bet darbu nepiedāvā.
Tāpēc man jautājums, kam vēl ir bijusi saistība ar šo uzņēmumu?
Viņi ievāc par cilvēkiem datus un tad dara ar tiem, ko vien uzskata parf vajadzīgu.
Datu aizsardzības likums uz šo kantori neattiecas?
Varbūt kāds vēl grib padalīties ar pieredzi?

K

L Labais77 31.01.2021

Jau kopš novembra gaidu kad šī kompānija dos darbu. Biju pat aizbraucis līdz Klaipēdai nokārtot eksāmenus. Attieksme dikti interesanta, pat ja neteikt ko vairāk. Tā arī netieku gudrs, kas tur notiek, te piedāvā darbu, te atkal klusums un liek gaidīt kaut kādus apstiprinājumus no leišiem. Līgumi sastādīti, parakstīti, bet darba nav. Sludinājumus ss. com liek, meklē kadrus, bet reāli tie kas jau gaida prom nekur nav aizbraukuši.