Vēlēšanas - Jauna partija

Pasakiet lūdzu, par ko vislabāk ir balsot vēlēšanās kad vēlēs jaunu saeimu? Par kādu partiju?
Es jau domāju, ka ir jālaiž pie varas kāda jauna partija kura vēl nav bijusi, bet kura sevi labi ir pierādījusi.
Un galvenais, lai tā būtu tomēr latviska partija.

T ToAdele 19.07.2011

Redzēsim, kādi darboņi būs jaunizveidotajā Valda Zatlera partijā. Ja būs tie paši vecie, kuri Latviju ir izlaupījuši, nav jēgas vispār iet balsot, jo lai nokalst tā roka, kura savu valsti novēl iznīcībai.

B BIGs 19.07.2011

Rolling In The Deep.

T ToBigs 19.07.2011

Labāk būtu teicis "Dirsā kā maisā ar visu dziesmugrāmatu"

B BIGs 19.07.2011

Zatlere partija būs tas pats, kas vienotība un viss.

T ToBigs 19.07.2011

Toties būs idioti, kuri tāpat balsos par šiem jenotiem. Domāju, ka šoreiz liela daļa vispār neies balsot.

H Haris 19.07.2011

Kā par ko balsot, palikusi tikai viena normāla, godīga un patriotiska partija - Visu Latvijai. Zatlera partijā jau sāk līst atpakaļ tie paši vecie vēži - Olšteins, Požarnovs, Ražuks... Būs tie paši vēži jaunā kulītē.

T ToHaris 19.07.2011

Visu Latvijai arī interesē tikai nauda un vara. No viņu aktivitātēm tik vien kā nacionālā naida kurināšana vien ir bijusi līdz šim.Nekas nav dzirdēts, ka viņi būtu piedāvājuši programmu jaunu rūpnīcu celšanai, investoru piesaistīšanai u.t.t. Viņu programma, tāpat kā visu pārējo līdz šim pie varas esošo darboņu politika, ved pretī iznīcībai. Pārāk nebrīnītos, ja pēc vēlēšanām kāds Abdula pavēstītu, ka ir Latviju nopircis ar visu zemi un aborigēniem.