Vēlēšanas - Velēšanas

Man jau ir apriebušās visas šīs pirmsvēlēšanu reklāmas .!! Tas jau ir pa traku, ka piemēram šodien iegāju vienā bilžu lapā un te pēkšņi sānos uzlec video kurš pamācās par ko tad man būtu jāvēl, bet labākais ir tas ka to nevar izslēgt ..!! [slēpt]@ No viņam nevar izbēgt !Gan Tv, gan uz ielas, gan interentā gan pat spidina uz māju ēkām!!

U

M mazaa 28.05.2009

Ja, pilnigi piekritu!Es vakar gaju ara no rimi ar lieliem iepirkuma maisiem tie man ar saviem karodziniem bazas virsu.1reiz es nepanemu, 2treiz naca klat es pateicu ka man nevajag, bet sitais vel vairak piekasijas ta nu nacas panemt karodzinu, kurui man galigi nevajag, turklat tas notika maza cela posma-lidz masinais!

T tanaka 29.05.2009

piekritu, vel lidz sestdienai pacieties, tad bus miers.

U Uģis riktigais 30.05.2009

Un tad jau pateiks, cik miljonus izmaksājušas velēšanas.Jo visi šie triki maksa lielu naudu.

M maris 30.05.2009

Nav man uzticiibas shiem politikiem vini ir domaajushi tikaj par savu labklaajiibu, valsts ir novesta liidz bankrotam un iedziivotaaji liidz izmisumam.Saapiigi, ka muusu valstii ir tik negodiigi politikji.

Mamma 30.05.2009

Necinksti Raivo, ej tik velet un skaties ko pats vari darit lietas laba.