www.sudzibas.lv Veikals nelaipna pārdevēja

Veikals - nelaipna pārdevēja

Kādā karstā vasaras dienā iegāju veikalā "Sēlis", ar labu noskaņojumu, taču pārdevēja izskatījās nelaipna! Man nācās aiziet, lai neapdraudētu savu labo noskaņojumu. Mazbērni kārtējo reizi palika bez saldējuma, raudoši. Nācās nopērt, lai raud par kautko citu! Atvainojiet par interpunkcijas kļūdām, esmu šoka stāvoklī

ilmaars 22.08.2014

Pf. Šoka stāvoklis (ja par šo notikumu) tik vien par to, ka pārdevējai bija nopietna sejas izteiksme? Gribēsiet savu saldējumu, paprasīsiet tāpat. Tas, ka cilvēks izskatās nelaipns, varbūt ir tāpēc, ka viņš ir vienkārši nopietns. Un noguris. Tad nu šoks - diez vai ka būtu jau klupusi virsū tā pārdevēja par vienkāršu saldējuma paprasīšanu. Interesanti kā mazbērnu raudāšanu vai brēkšanu var paciest, bet sveša cilvēka seju uz pāris minūtēm gan nē.

AnnaKudeiko 22.08.2014

Ilmār, te ir lauki, neviens nevienam nav svešs. Pārdevēja ir manas vedeklas mazbērna drauga pusmāsas pamāte! Tikko kapu svētkos kopā izlietojām 10l dzērienu ar akcīzes uzlīmi, ko printē Viļa Kalniņa dēla meita, kas strādā pasta nodaļā par kurinātāju, pastnieci un pasta nodaļas vadītāju.

AnnaKudeiko 22.08.2014

Kā noprotu no taviem histēriskajiem, klaji agresīvajiem un uzbrūkošajiem komentāriem pret veikalu "Sēlis".
Aicinu tevi pievienoties manai zibakcijai un rīt neapmeklēt veikalu Sēlis. Atsūti savu adresi un telefonu, lai varu ierasties un saskaņosim detaļas