Veikals DOMOEXTRA - Krāpnieki

Iepērkot veikalā Ogrē DOMOEXTRA precēm nav latviskā tulkojuma un kad pajautā kā tādu preci var tirgot tad pretī dabij tādu atbildi, ka otreiz vairs nejautāsi . Veikalā DOMOEXTRA ir ievesta prece no POlijas un citām vietām, bet stāsta ka ir tepat no Rīgas un ko tu pircēj kasies . Tā varētu būt pēc manām domām veikala vadības nolaidība. Un vispār esiet uzmanīgi tā preci ļoti slikti kalpo. Garantiju precēm nav.

O Olga 18.10.2009

Jā es arī iepirkos veiklā Madonā tur bija tas pats variants, bet veikala vadītāja atbildēja, ko mums liek mēs tirgojam . Un garantijas precēm nav un ir ļoti neizturīgas un galvenais ļoti dārgas.

O o 18.10.2009

un es domāju, ka tās ražo Rīgā :(

E elza 26.10.2009

Es gan gribētu teikt, ka man šis veikals patīk.
Man nekad neviens nav teicis, ka preci ražo Rīga un faktiski uz visām ir rakstīts ka ražotas ĶĪNA VAI ES. Ogrē vieneiz pirku tiko saņemtu putekļusūcēju, mani brīdināja, ka nav tulkojuma jāgaida kamēr iztulkos.
pirku, jo cena bija Super. Tulkojumu pēc dienas saņēmu uz e-pastu.
Nu bet pārdeveji visu paskaidro, laipnas meitenes, bet puisis pat palīdz līdz mašīnai aiznest.
Nu žēl ka jums nepaveicās. Varbūt personāls bija noguris.

M Maxsima 31.10.2009

Jā, bet iepērkaties Madonas DOMEXTRA veikalā tur laipnību nesaigāidīsi, Ogrē ir veikala vadītāja gados un pārdevējas mainījās kamēr trāpīja uz laipnajām, bet Madonā veikala vadītāja ir jauna krievu tautības vadītāja un viņai vienalga viss. Toties tur jautrība sit augstu vilni, ja atbrauktu vadība nezinot tad gan būtu ko redzēt . Takā viss ir atkarīgs no veikala vadītāja.

A albis 31.10.2009

ko tad tu stulbā baidies sajaukt maizi ar traktora kloķeni, vai podu ar klubkrēslu, vai arī klavieres ar kumodi, vai arī kedas ar kerzačiem, vai bulciņas no virzuļiem ko tu Līga atkal kau kur līdi, tas jau nebija PIENS.

I Irīna 01.11.2009

Kādas šausmas...ko jūs tur muldat...Es katru otro dienu iegriežos tai veikalā Madonā...tik jaukas meitenes, atsaucīgas.Vienmēr palīdz atrast preci.Pati runājos ar veikala vadītāju.forša meitene, cik es tās meitenes redzu viņas vienmēr slapjām mugurām staipa 30 kg kastes..arī es jautāju par latviešu valodu, man atbildēja, cik ātri spējot tik ātri tulko, jo asortiments ir nežēlīgi liels viņiem...Un starpcitu vadītāja ir tīrā latviete...kopā beidzām Ģimnāziju...ko tik nenākas dzirdēt...kāds jau te kādam grib kautko ieriebt...Un kā var augstu vilni sist ja tur ir kameras...es domāju ka tā ir skaudība

N Norcha69 01.11.2009

kaut kāds stulbums jālasa par Domoextra Madonas veikalu . Kolektīvs, tās gan ir tikai manas domas, ir atlasīts labs, te var redzēt personāla atlases speciālista kompetenci . Meitenes, sorry, ir gan viens puisis arī, dara savu darbu, to gan vajadzētu saukt- vergošanu, veic ar entuziasmu . Preču daudzumu, kas nemitīgi tiek palielināts, darbinieki cenšas izvietot visu un pārredzami, cik jau ir viņu spēkos un saprašanā - PALDIES viņiem par to, a ne kautkādi tur pārmetumi. To, ka preces ir tādas, kādas tās ir - tas fakts, bet ne jau, , melnie '' izvēlas ko tirgot, , , komandas'' nāk no, , augšas ''.Jā, esmu, garāmejot, redzējis meitenes strādājot pat pēc 21.40, lai gan darba laiks ir līdz 20.00 .Neviens nav pilnība, katram ir arī sava RŪPE, tāpēc nevajag gaidīt, ka meitenes jūs sagaidīs vienmēr ar platiem smaidiem . Ja kādam var nepatikt veikals, tad vienīgi tāpēc, ka preces sortiments ir par lielu pret tirdzniecības zāles izmēriem .Neslavu jau saveidot nav liela māka !!!
NEAPMIERINĀTIE -- jums ir dota iespēja un izvēle iegādāties preci jeb arī nē, lasāt - ĶĪNA un citas aizdomīgas izcelsmes valstis . Ko tur daudz domāt, ja šaubāties par kvalitāti -ejiet uz BOSCH, HUSQUARNA utt. Nu, ir preces par neadekvātām cenām, atzīstu, bet neviens tak nespiež pirkt, ne ? A jums, skauģi, lai Dievs piedod !!!

L Loreta 01.11.2009

lasu komentārus no kundzes Maxsima, smiekliņš sanāca - cilvēciņš kaut ko jauc, ticamāk, ka Domoextra ar Maxima, kur vadītāja ir krievu tautības un laipnība šamejai gan, , pieklibo ''. Par to jautrību ir sanācis uzrakstīt gana divdomīgi -- skaļi smejas kolektīvs jeb, atvainojiet, dzīro tirdzniecības zālē !!! Būsim korekti izteicienos !!! Tas tak ir apsveicami, ja vidē valda smiekli, nevis īgnums .
Te daži min, ka preces neizturīgas, nu ko, saglabājiet pirkuma čeku un prece tiks samainīta pret jaunu, protams, ja tā nenokrita no 5.stāva palodzes .

L liiga 02.11.2009

hm...ko te daži labi var purpēt-tad nju gan liela muiža.ja nepatiik tad neej uz to veikalu.Protams ka preces ir ļoti daudz, un dažkārt ir grūti atrast vajadzīgo-bet tam taču ir domātas pārdevējas.Darba ir daudz-bet strādnieku maz-ir grūti visu paspēt un izdariit...
...un par tiem smiekliem-cik tad ilgi cilvēks var tikai dariit savu darbu-reizēm vajag arii relaksēties-kaut vai tikai pasmejoties!!! :)

L liiga 02.11.2009

...un par to Ķīnu-nesaprotu ko tur var ņemties-Vairumā visos veikalos ir preces no Ķīnas.Tāpat DOMOEXTRĀ ir 2gadu garantija visām elektroprecēm...

A albis 02.11.2009

starp citu Maximā pārdevējām krieviski aizliegts pat domāt, jo redzēju kā letiņi vienai uzprasija kur ir prjaņiki viņa tak nezināja kas tas ir, kamēr es naiejaucos, jo šie arī nezināja kā ir latviski prjaņiki.

I Irīna 14.11.2009

idiņi...vai tad Rīgā un vispār LV kautko ražo?????????????????Analfabēti :D Man šķita ka no apakšbiksēm līdz LCD ražo ķīna...Olga-arī citos veikalos ir tikpat neizturīgas preces

I irīna 05.12.2009

Jā Madonas veikalā DOMOEXTRA iepirties nevar jo tur šmauc cilvēkus cena viena pie kases paņem citu veikala vadītāja vienmēr iedzērusi staigā vai dzer veikalā.ļoti nelaipnas pārdevējas ir un veikala vadītāja ar ja nomainītu visus varbūt veikals kļūtu labāks.Es ar saviem paziņām vairs neiepērkamies tur un neiesakam ne vienam ja vēlaties tik pieššmaukts tad ejat uz to veikalu .

I Irīna 07.12.2009

Zini, Irīna...Tava gramatika stāsta par to, ka esi, rixtīga lauķe-nu vai lauķis, kas slēpjās aiz šī vārda...Neapskaud cilvēkus tikai tādēļ, ka esi apkopēja, un neesi spējīga darīt darbus...apskaužot cilvēkus tu sevi nepierādīsi...ir viens burvīgs teiciens-arī attiecas uz tevīm-Skauģi interesē tikai viens - ko citiem atņemt,
piesavināties to īpašumu un pazemot...

I irīna 08.12.2009

Zini, Irīna . Man nav ko skaust es strādāju personīgā biznesā Rīgā, šeit atbrauci reizēm . Uz tādu kolektīvu kā Jums tiešām lauķu es tikai varu nobrīnieties, Tāds var būt tikai Madonā .

O OSIS 14.06.2010

Tagad Madonas DOMOEXTRA ir jauna darbu vadītāja, kura zin, kā tās lietas jādara. Un ar laiku - tur būs kārtība...

Z Zane 17.06.2010

...Jā Madonas veikalā tagad ir jauna vadītāja, un arī jauni pārdevēji, t.i. pārdevēja un pārdevējs...kadri beidzot nomainījās, savādāk tā vadītāja dzērāja galīgi veikalu bija nolaidusi :( un kur gan īpašnieki skatās, nekādas kameras nelīdzēja :D ...Nu vienozīmīgi lai veicās jaunajam kolektīvam, varbūt turpmāk būs vērts iegriezties veikalā :)

S sigita 31.07.2010

...diez vai!!!

A anda 23.08.2010

Madonas veikals ir ok :) Pārdevējas atsaucīgas :) Pirkām ledusskapi, pagaidām nesūdzos, ir arī garantija :)

L liene 10.09.2010

Veikals Domoextra nekas jau sevišķis tur nav . Tāds šrots viens ir . maqina tik darbiniekus un nekad neviens nav pa prātam, darbinieki strādā entās stundas, bet kad jāmaksā tad tikai minimālās stundas drīkst uzrādīt . Nekas tur labs nav . Svievietēm smagumi jāceļ tādi ka nutik, varēs piedalīties svara celšanas sacīkstēs ar nosaukumu mēs no DOMOEXTRA pārstāvji .