Veikals DOMOEXTRA - Krāpnieki

Iepērkot veikalā Ogrē DOMOEXTRA precēm nav latviskā tulkojuma un kad pajautā kā tādu preci var tirgot tad pretī dabij tādu atbildi, ka otreiz vairs nejautāsi . Veikalā DOMOEXTRA ir ievesta prece no POlijas un citām vietām, bet stāsta ka ir tepat no Rīgas un ko tu pircēj kasies . Tā varētu būt pēc manām domām veikala vadības nolaidība. Un vispār esiet uzmanīgi tā preci ļoti slikti kalpo. Garantiju precēm nav.

Z zane sirma 05.10.2010

labdien
gribetu gan zinat cik ilgi bus slegts veikals Madona.vai tad inventarizacija notiek pa tumsu?

M maxsim 07.10.2010

Jā re kā nu ir Madonas Domoextra veikalam darbiniekiekm darba stundas krāpa algas nemaksāja un nu vairs nesanāk īrei un elektrībai . Ai, ai ! Tāda tā dzīve tiem krāpniekiem viss nāk atpakaļ pašiem . Nu var teikt BANKROTS !

A afd 09.10.2010

Ja veikalam Bankrots ciet jau otro nedelu man ka klientam, kas tur regulari ieprirkas zel, bet vienmer esmu sudzejusies par vienu no krievu tautibas pardevejam, kas pa veikalu gaja ka ipasniece un varone, tapec jau veikalam ir BANKROTS.

A adrija 20.10.2010

HA, ha Domoextra veikalus īpašnieks nospēlē spēļu zālēs ! vai nav interesanti, bet tajā pašā laikā darbiniekus šmauc un vaino visās savās nebūšanās, jo laikam pietruka spēļu automātam naudiņas un vainīgi darbinieki par viņa neveiksmi. Tā arī viņam vajag .

P pele 20.10.2010

ha, ha

A afd 22.10.2010

Super veikals vaļa ar viso foršo kolektīvu :))

A Alise 16.11.2010

Labais: Ražots Rīgā
:D

R RITA 26.03.2011

sveikinji.
Kartejo reizi veikalam Madona noslegta elektriba.
Nesaprotu???...vai tiesam tik gruti uzlikt kadu zinojumu, lai nemaldinatu cilvekus.